2 Milyar Dolar Stake Edilen Miktarla Ethereum Rekora Gidiyor!

0
243

Ethereum 2.0 stake oranları her geçen gün artmaya devam ediyor. Dune Analytics üzerinden alınan verilere göre, değeri 1.049$ Dolar olan Ethereum’un stake edilme oranları 2.3 Milyar Doları geçti. Geçen hafta olan varlığını %43 arttıran kripto para birimi, aşağı doğru bir eğilim gösterirse işler tersine dönebilir.

Stakingrewards.com üzerinden alınan verilere göre Ethereum stake oranları şu an büyüklük olarak 5. sıraya kadar geldi. İlk 4’te ise Polkadot, Cardona ve Synthetix var.

Ethereum 2.0 için ilk dönem içerisinde 524 ETH gerekiyordu ve şu an toplanan miktar gerekenden %428 daha fazla. Bunun yatırımcılar tarafından Ethereum’un güvenilir olarak atfedilesiyle doğrudan ilgisi bulunuyor.

İşin içinde olan büyük paraya rağmen, o kadar çok mevduat sahibi yok. Veriler, yalnızca 4.483 “benzersiz” doğrulayıcının ağa yatırdığını veya yatıran başına ortalama 500 ETH olduğunu göstermektedir. Bunlardan bazı bilinen mevduat sahipleri, kripto borç verme platformu Celsius Network ( 25.000 ETH ) ve Ethereum yaratıcısı Vitalik Buterin ( 3.200 ETH ).

Ethereum mevduatı için toplanan para her geçen gün artıyor. Bugün itibariyle 34.000ETH daha eklendi ve Dune Analytics’e göre bu rakam toplamanın başlanmasının ardından en büyük rakamlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here