365,7 Milyon XRP Transferi: Coinbase, Ripple ve Diğer Balinalar Ne Yapıyor?

0
275

Son dönemlerde kripto para dünyasında hızlı bir şekilde balina hareketleri gerçekleşmeye devam ediyor. Son yirmi dört saat ile ilgili çeşitli analizler gerçekleştiren Kripto Para Balina Alarm sistemlerine göre, kripto balinalarının bu süreçte yaptıkları XRP transferleri tam 367,7 milyona ulaştı. Son dönemlerde Ripple ile ilgili ortaya çıkan skandalların gündemde olması ve transfer işlemlerinin bu kadar yüklü miktarda gerçekleşiyor olması pek çok yatırımcının endişelenmesine sebep oldu. Şu an zaten aktif olarak bir Ripple güvensizliği var. Balinaların hareketleri ise borsadaki belirsizliğin her geçen gün daha da çok artmasına sebep oluyor.

Genel olarak bakıldığında, isimsiz balinaların da çok işlem yaptığını görüyoruz. Örneğin yine son 24 saatte isimsiz bir balina tam 53 milyon dolarlık bir değere sahip 181 milyon XPR’yi transfer etti. Bu da son dönemlerin en büyük para transferi anlamına geliyor. Tüm bu transfer işlemleri borsayı hızlı bir şekilde hareketlendirmeye devam ediyor.

XRP'de balina hareketleri

Son dönemlerde Kripto para borsalarında gerçekleşen bu balina hareketlerinin ne gibi durumlarla sonuçlanacağı ile ilgili çeşitli spekülasyonlar yapılmaya devam ediliyor.

Ripple Ne Durumda?

Bilindiği üzere Ripple, son dönemlerde birkaç farklı borsa sisteminden işlem görmemeye başladı ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun açtığı dava ile uğraşmaya devam ediyor. Bu süreç çerçevesinde Ripple’in gerçekten çok yıprandığını ve hızlı bir şekilde değer kaybettiğini söylemek mümkün. Ripple’in CEO’su ısrarla bu suçlamaları reddederken ve transferlerin lisanssız bir şekilde gerçekleşmesinde sorun olmadığını, çünkü Ripple’in bir menkul kıymet olarak sayılamayacağını söylerken, gözler yargı organlarında. Ripple’in kaderi yakın zamanda belirlenecek ve bu dalgalanmalar ile balina hareketlerinin sebebi de keşfedilmiş olacak.

Ripple Kaç TL, Ripple Kaç Dolar, Ripple Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ripple Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Ripple’le ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here