Aion Coin Nedir? – Aion Nereden Alınır?

0
798

Güncel ve doğru bilgilerle siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirdiğimiz coin serimize devam ediyoruz. Bugün paylaştığımız bu içerik ile sizlere Aion coinden bahsedeceğiz. Konu başlıklarından da görebileceğiniz üzere Aion coin nedir ve nereden alınır gibi temel bilgileri sizlerle paylaşırken, son olarak bir de kendi yorumlarımızı belirteceğiz.

AION/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için AION logosuna tıklayabilirsiniz.

AION/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda AION/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Aion Coin Nedir?

aion coin nedir

Yeni nesil blok zinciri olan Aion coin sistemleri, Kanada merkezli geliştiriciler tarafından piyasaya sunulmuştur. Bu sistem yapısı gereği blok zinciri anlamında birçok farklı sorunu çözmeyi amaç edinmesi ile diğer ağlardan ayrılıyor. Özellikle ölçekleme ve güvenlik konusunda çok önemli detaylara sahip ve kullanıcılara bu kolaylıkları sunuyor.

Aion blok zinciri kendine ait coin olan Aion’u sistemlerindeki işlemlerde kullanıyor. Özellikle blok yapısının çok büyük olması sebebiyle de çok sayıda uygulamanın yapıldığı ağ üzerinde, bu coinler ile sınırlama olmaksızın gerekli görülen işlemler tamamlanıyor.

Daha fazla bilgi için resmi sitesine bakabilirsiniz.

Aion Coin Nereden Alınır?

aion coin nereden alınır

Aion coin satın almak için Binance sitesine kaydolabilirsiniz. Bu kayıt işlemi için bu linkten gerekli sayfaya ulaşabilirsiniz.

Aion Coin Nasıl Çalışır?

Aion blok zinciri ilk olarak Ethereum üzerinden geliştirilmiştir. Sonrasında alınan kararlar ile kendi blok zinciri üzerinden çalışmalarına devam etmiştir. Bu süreçte sistem geliştirmeleri ile hem Bitcoin hem de Ethereum’un ağlarını destekleyen bir yapıya dönüşmüştür. Ağlar arası sorunsuz veri iletimini ve iletişimin güvenli bir şekilde olmasını sağlar.

Ağ yapısında yer alan özel sistemler ile farklı amaçlar için ihtiyaç duyulan ağ çözümleri ve uygulamaları üretilebilir. Bu uygulamalar belirlenen sorunların çözümü için kullanılabileceği gibi bütün ağ için de kullanılabilir.

Aion Coin Editör Yorumu

Aion coin 2017 yılının sonlarına doğru ciddi bir yükseliş yaşamıştır. Coin fiyatı için yukarıdaki grafik incelendiğinde görüleceği üzere, neredeyse 10 dolara kadar ulaşılmıştır. Bu durum 2018 yılının başında yaşanmış olup, sonrasında Nisan 2018’e kadar bir düşüş gözlenmiştir. Nisan ayında tekrardan yükselen coin 4 dolar seviyelerinden yine geriye doğru düşmeye başlamıştır.

0,05 dolar ile 0,2 dolar arasında sürekli değişiklik gösteren bu coin, yatırımcıları için kısa vadelerde kazanç sağlamıştır. Son 2 yıl boyunca piyasada yer alan diğer coinler gibi çok fazla artış ve azalış trendi görmemiştir. Bu haliyle de yeni yatırım yapacak kişilerin daha çok kısa süreli al sat konularına odaklanması daha mantıklı bir hamle olacaktır.

Bu sayfada yer alan bilgiler hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Aion Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aion ile ilgili çoğu kişinin de aklına takılan soruları ve cevaplarını buradan okuyabilirsiniz. Aion coin nedir, aion coin nereden alınır hakkında sizlerin de başka sorularınız olur ise sayfanın altından bize bildirmenizi bekliyoruz.

Aion coin için toplam arz nedir?

Aion coin toplama arzı 468.225.632’dir. Sistemde yer alan bu coinlerin hepsi aktif olarak dolaşımda yer almaktadır.

Aion coin token türü nedir?

Aion token türü ilk ortaya çıktığında ERC-20’dir. Ethereum üzerinde çalışmaya başlamıştır. Sonrasında kendi ağı üzerinden devam etmiştir.

Aion için ICO ne zaman yapılmıştır?

Aion projesinin ICO’su 23 Kasım 2017 tarihinde tamamlanmış olup 20 milyon dolar seviyesinde bir yatırım elde edilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here