Altcoinler İçin Bitcoin Önderliğinde Parlama Zamanı Geldi Mi?

0
222

Altcoinler uzun zaman sonra Bitcoin’in başlatıtığı boğa koşusu partisine ulaştı ve 2017’i hatırlattı! Bitcoin’in boğa rallisi ilk önce 13000$ daha sonra 15000$ ana dirençlerini kırdıktan sonra başlamış ve lider kripto para birimi istikrarlı bir şekilde artmıştı.

Altcoinler Bitcoin’in partisine bugün itibariyle katılmış gibi gözüküyor. Kripto para analistleri altcoinler için oldukça olumlu grafikler sunuyor ve altcoinler şu an hızla yükselmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Litecoin %33 değer kazanmış fakat diğer altcoinler bu duruma oldukça sessiz kalmıştı. BTC dominance oranlarının düşmesiyle beraber altcoinler ciddi bir yükselişe geçti. BTC’nin altcoinleri desteklemeye devam etmesi durumunda 2020 sonu altcoinler için oldukça karlı geçebilir.

XRP ve Ethereum Altcoinlere Öncülük Edebilir

Piyasa değerine göre üçüncü büyük kripto para birimi olan XRP, bugün %30’dan fazla değer kazanarak geçtiğimiz 52 haftanın yeni rekorunu kırdı. Analistler tarafından kilit olarak gösterilen 0,40$’ı aşan XRP günün en büyük kazanan kripto para birimi oldu.

Son iki yılda oldukça sakin geçen Altcoin piyasası 2020 sonunda oldukça farklı bir senaryo çizebilir.

Ethereum 500$ direncini ve sırasıyla 520$ 530$ dirençlerini tek günde kırdı. İkinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, son 24 saatte %6 değer kazandı.

XRP ve ETH dışında ilk 10 kripto para birimi arasında son 24 saate en çok artış gösteren para birimi %16 ile Cardano oldu. Onu en yakın izleyen ise %12,77 ile BCHABC oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here