Ambrosus (AMB) Coin Nedir? – Ambrosus (AMB) Nereden Alınır?

0
1183

Blockchain konusunda en önemli içeriklerimizden olan coin bilgilendirme yazılarımıza bugün de Ambrosus ile devam ediyoruz. İçerik dahilinde birçok başlık altında sizlere bilgiler vereceğiz. Burada Ambrosus coin nedir ve nereden alınır hususunda önemli detayları bulacaksınız. Şimdiden iyi okumalar dileriz.

AMB/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için AMB logosuna tıklayabilirsiniz.

AMB/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda AMB/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Ambrosus (AMB) Coin Nedir?

Ambrosus projesi, özellikle tedarik zinciri alanında kullanımı yaygın olan, işletmeler için hazırlanmış özel bir blok zinciri projesidir. Bu proje kapsamında sistem dahilinde kullanılan coin kısaltması AMB’dir. AMB coin ağ üzerinde tedarik zincirinde yer alan bütün verileri incelemek isteyen kişilerin bu isteğini yerine getiren bir yapıdadır.

AMB coin sistemde kendi süper node sistemlerini kurmak isteyenler ve yine başka bir uygulamanın ağa dahil edilmesini sağlamak isteyen kişilerce kullanılabilir. Bu sayede AMB hem coin hem de her işe yarayan bir token olarak kullanılabilmektedir.

Resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ambrosus (AMB) Coin Nereden Alınır?

AMB coin satın almak için Binance’ye buradan üye olabilirsiniz.

Ambrosus (AMB) Coin Nasıl Çalışır?

Merkezi olmayan yapısı ile, tedarik zinciri ve nesnelerin interneti alanında özel çözümler sunan bu sistem ciddi bir potansiyele sahiptir. Sistem zincir yönetiminin önem arz ettiği gıda ve ilaç sektörleri başka olmak üzere birçok sektörde kullanılmaktadır. Sistem tek bir token ile bütün verilerin izlenmesini ve mümkün olan en iyi şekilde dış veri kaynakları ile bağlantı kurulmasını sağlar.

Ambrosus, güvenlik seviyesini en üst düzeyde tuttuğu için devlet destekli projelerin de bu ağlara bağlanarak gerekli kullanımları sağlaması mümkündür. Nesnelerin interneti hususunda da ciddi bir potansiyel sağlaması, özellikle masternode kullanımı ile kendini öne çıkarmaktadır.

Ambrosus (AMB) Coin Editör Yorumu

ICO başladığında 1 ETH karşılığı 1000 AMB coin elde edilebiliyordu. Bu durumda da yaklaşık olarak 0,3 dolar gibi bir fiyatlandırma yapıldığı söylenebilir. Sonrasında, standart olarak borsalara giriş yapan bu coinin fiyatı da spekülasyonlar ile yükselmeye başladı. 1 dolar seviyesine kadar çıkan coin Haziran 2018 gibi düşüşe geçti.

Yer yer yükselme durumları olsa da coin genel olarak hep bir düşüş yaşadı ve 2020 sonlarına doğru gelindiğinde, 0,01 dolar ile 0,02 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam etti. Bu coin açıkçası çok fazla talep edilen ya da beklentisi olan bir coin olarak görülmüyor. Aslında yatırımcıları var ve coinin arkasındalar ama yine de borsalarda kimi zaman düşük seviyelerden işlem yapılması sebebiyle ciddi bir artık grafiği çizemiyor. 2021 yılında daha çok beklenti olsa da, yine de temkinli yaklaşmakta yarar var. Al sat için kısa vadede kazandırma ihtimali yüksek olacaktır.

Sayfada yer alan ve sizleri bilgilendirmek için yazılan bu içerikleri lütfen yatırım için tavsiye olarak almayınız.

Ambrosus Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ambrosus coin ile ilgili sıkça sorulan sorular aşağıdaki gibidir. Bu sorular hakkında ya da ambrosus coin nedir ve ambrosus coin nereden alınır konularında aklınıza takılan başka noktalar var ise en alttaki bölümden bize iletebilirsiniz.

AMB token tipi nedir?

AMB coinin token türü ERC-20’dir.

AMB coinin toplam arzı ne kadardır?

AMB coinin Eylül 2020 sonu itibari ile 128 milyonu aktif olarak dolaşımdadır. Toplam arz miktarı ise 420 milyon AMB’dir.

Ambrosus ICO’su hangi tarihte yapılmıştır?

Ambrosus projesi için ICO 22 Ekim 2017 tarihinde tamamlanmıştır. ICO boyunca hedeflenen miktara ulaşılamasa da 30 milyon doların üzerinde bir yatırım elde edilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here