ANALİST: XRP, NEM, VEChain Fiyat Analizi 12 Aralık

0
221

Spark tokenlerin airdrop beklentisiyle XRP’yi tutan adreslerin sayısı epey arttı. Bu sırada kripto para sıralamasının oldukça gerisinde olan NEM, yükseliş trendinin tersine hareket ederek 0,250 direnç seviyesini test ediyor, Vechain ise saatlik zamanda yükseliş elde ediyor.

XRP Fiyat Analizi 12 Aralık

XRP, son birkaç hafta içinde kademeli kayıplar kaydetti. Yatay ve Fibonacci Retracement seviyeleri, XRP’nin destek bulacağı bazı seviyeleri daha net gösterdi.

OBV olarakta son birkaç günde düşük işlem hacmine sahip olan XRP, airdrop öncesi biraz toparlanabildi. XRP, fiyatı daha fazla desteklemek için 0,51 $ kapanışla birlikte% 38,2’lik geri çekmeyi bir kez daha 0,527 $ noktasından savunmayı deneyecek.

0,51 altındaki bir düşüş kripto para biriminin 0,46’a hızla geri çekilmesine neden olabilir.

NEM Fiyat Analizi 12 Aralık

XEM, grafiklerde alçalan bir genişleyen kama oluşturdu. İşlem hacmi, fiyat da modelin bir kırılma noktasında olduğunu gösteriyor. Yukarı yönlü bir kırılmayı yüksek işlem hacmiyle yapan kripto para birimi, grafiğin en yüksek seviyelerine kadar çıktı.

RSI da Xem için kısa süreli bir trendi başlatabilir 50 nötr hattına ve direnç seviyesi son artış yükseldikçe.

Vechain

Geçtiğimiz ay oldukça ciddi bir yükseliş gösteren VeChain, totalde büyük beklentileri tam olarak karşılayamadı. 1 Saatlik zaman diliminde yükseliş eğiliminde olan kripto para birimi, 0.0519 seviyesini geçmesine rağmen yükselişine devam edemedi.

Kripto para birimi için haftanın kapanışı şu an için büyük önem arz ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here