Analistler Ethereum ATH’si İçin 2021’i İşaret Ediyor

0
274
  • Ethereum 2. büyük dijital para birimi olarak, Bitcoin’in ivmesine yetişmekte zorluk çekiyor.
  • Ethereum ve kripto para pazarının geneli USD karşısında değer kazanmasına rağmen BTC bazlı geriliyor.
  • BTC hakimiyetinin artması, Ethereum’un stabil ilerlemesi pazarın altseason umudunu duraklattı.
  • ETH/BTC çiftinde ETH için son zamanlar oldukça kötü geçti.
  • ETH’de yükseliş başlaması diğer altcoinler ve DeFi için ciddi artışlara neden olabilir.
  • Analistlerin çoğu Ethereum’un ATH’si için 2021’i işaret ediyor.

Ethereum son zamanlarda USD bazlı ciddi yükselişler elde ediyor olsa da Bitcoin tarafından baskılanmaya devam ediyor. Bir analist, Ethereum’un 2021’deki görünümü için iyimser ve tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmasını ve Bitcoin’de görülenle eşleşen güçlü bir yükseliş görmesini beklediğini belirtti.

Bitcoin Uçarken ETH Koşuyor

Analistlere göre 650$ direncini tam olarak aşmakta zorlanan Ethereum ortalama olarak 630$ civarında işlem görüyor. Zaman zaman ciddi gerilemeler yaşayan kripto para birimi, yatırımcılarını korkuturken bir yandan da ATH noktası için sinyaller veriyor.

600 $ ‘ın üstündeki bölgedeki satış baskısı, Ethereum için oldukça fazla. Artan Ethereum Stake miktarlarına rağmen kripto para birimi 600$ üstünde uzun soluklu bir yükseliş elde etmekte zorlanıyor.

“ETH / USD: Bu grafik neredeyse 2 aylık, bunu izlemek ve PA’nın makro terim dışında oynamasını izlemek eğlenceli. 2021’de ETH’nin ATH’yi kırmasını beklemek çok garip değil. Ethereum için 2021’de bir yükseliş olacağını söylemek benim için zor değil”

Her geçen gün yeni rekorlar kıran Bitcoin, piyasanın tek yıldızı olarak ilerlemeye devam ediyor. Gelecek günlerde Ethereum da yaşanacak bir artış diğer Altcoinler içinde bir yükseliş mesajı olabilir. Aksi takdirde durgun alt sezonu uzun süre devam edebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here