Ankr Coin Nedir? – Ankr Nereden Alınır?

0
643

Coin sistemleri incelemelerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Kripto Dede sayfalarından ulaşabileceğiniz bu içerikte siz değerli ziyaretçilerimize Ankr coin hakkında bilmeniz gerekenleri anlatacağız. Ankr coin nedir, Ankr nereden alınır gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz bu içerikle ilgili görüşlerinizi yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

ANKR/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için ANKR logosuna tıklayabilirsiniz.

ANKR/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda ANKR/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Ankr Coin Nedir?

ankr coin nedir

Ankr sistemi kendi söylemleri ile Web 3.0’a açılan bir kapıdır. Blok zinciri bulut teknolojisi ile farklı noktalara daha uygun veri transferinin yapılmasını sağlamayı amaçlar. Güvenliğin üst düzeyde olduğu dağınık sistemler ile birlikte API ve kurumsal çözümler konusunda çalışmaktadır.

Ankr coin, sistem üzerinde ödül kazanmak ve gelir elde etmek için kullanılmaktadır.

Ankr Coin Nereden Alınır?

ankr coin nereden alınır

Binance üzerinden satın alınabilecek olan Ankr coine ulaşabilmek için siteye bu adresten üye olabilirsiniz.

Ankr Coin Nasıl Çalışır?

Ankr coin ile paydaş olarak yatırım yapmak istediğiniz coinler için düğüm oluşturmanız çok basit bir hal almıştır. Tek bir tıklama ile düğümleri oluşturabileceğiniz gibi, cüzdanlarınıza ait özel anahtarlar sizde kalır sistem tarafından saklanmaz. Sonuç olarak da payınıza düşen gelirleri rahatça elde edebilirsiniz.

Yine tek bir tıklama ile API servisleri oluşturabilir ve bunları merkeziyetsiz uygulamalarınız için kullanabilirsiniz. Farklı marketler ve Ethereum akıllı sözleşmeler arası bağlantıyı da bu sistem sayesinde rahatlıkla kurabilirsiniz.

API ve yatırım işlemlerinin yanında kurumsal firmalar tarafından en çok kullanılan yapılar olan veri analitiği konusunda, geniş çaplı bir blok zinciri uygulaması oluşturmak mümkündür.

Ankr Coin Editör Yorumu

Ankr ciddi yatırımcıları da bulunan, başarılı işler yapmanın peşinde olan bir coin olduğu için hedeflenen değerler hep yüksek oluyor. İlk olarak 2019 yılında görülen 0,0140 dolar seviyelerine bir yıl boyunca neredeyse hiç yaklaşamadı.

Grafikte de görüleceği üzere son birkaç ayda ciddi bir atak yapmaya başlayan coin Ağustos ayının ilk haftası ile Eylül’ün ilk haftası arasında 4-5 ay öncesinin neredeyse 10 katına kadar çıkmayı başardı.

Eski yatırımcıların sisteme olan güveni, sistemde kullanılan düğüm sayılarındaki ciddi artış ve yeni yatırımcıların borsalarda bu coin üzerinden yatırım yapmaya başlaması üzerine gerçekleşen bu artışların burada kalmayacağı ve ilerleyen zamanlar tüm zamanların en yüksek seviyesinin de kırılacağı öngörülüyor.

Yine de borsalarda ani bir yön değişimi gerçekleşmesi ya da global olarak bir sıkıntı yaşanması ihtimali her zaman aklınızda olmalı ve buna göre yatırım yapmalısınız. Burada yazılanların bir yatırım tavsiyesi olmadığını belirtelim.

Ankr coin nedir ve Ankr nereden alınır hakkındaki soru cevap bölümü aşağıdaki gibidir.

ANKR Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankr coin kimin?

Ankr coini ortaya çıkatan ekip Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya’da bulunan Berkeley Üniversitesi çalışanlarıdır. Ancak şu anda geliştirmeden sorumlu ekip dünyanın farklı noktalarından bir araya gelmiştir.

Ankr coin arzı ne kadardır?

Coin arzı 10 milyar Ankr olarak belirlenmiştir. Dolaşımda ise 24 Eylül itibari ile 5 milyar 829 milyon civarında bir Ankr coin bulunmaktadır.

Ankr ICO’su ne zaman oldu?

21 Eylül 2018 tarihinde ICO sonlanmıştır. ICO boyunca 18 milyon 700 bin dolar seviyesinde bir yatırım elde edilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here