Anthony Scaramucci Bitcoin’e Yatırım Yaptı! 7,7 Milyarlık Varlık

0
244

Anthony Scaramucci varlıklarını yöneten yatırım firması daha önce kripto paralarla ilgilendiklerini dile getiren ifadeler dile getirmişti.

  • SkyBridge Capital dijital varlıklarla ilgilendiklerini geçen hafta dile getirmişti.
  • 7,7 Milyar Dolar’dan fazla varlıkları yöneten şirket, sadece Bitcoin’e yatırım yapmayacak.
  • SkyBridge kurucusu Anthony Scaramucci’nin yakın bit BTC takipçisi olduğunu dile getirdi.

Reuters’in yaptığı habere göre geçen hafta yayınladığı raporunda Bitcoin’den bahseden SkyBridge capital, ciddi bir kripto para yatırımı yapmış olabilir.

Şirketin raporunda şu an için kripto para alımıyla ilgili kesin bir ifade yer almamasına rağmen, şirket yetkililerinin yatırım stratejisi olmadan da farklı varlıklara yatırım yapabiliriz sözleri Bitcoin yatırımını hatırlattı.

Daha önce Beyaz Sarayda iletişim direktörü olan Anthony Scramucci, Bitcoin’e hayranlığını daha önce dile getirmişti. Scramucci sadece Bitcoin’i değil Blockchain teknolojisini yakından takip ettiğini ve geleceğiyle ilgili oldukça olumlu düşündüğünü söylemişti.

SkyBridge ve diğer büyük yatırımlarının Bitcoin’e olan ilgisi son zamanlarda olan BTC yükselişiyle beraber artarak devam ediyor.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bitcoin’le ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here