Band Protocol (BAND) Coin Nedir? – Band Protocol (BAND) Nereden Alınır?

0
424

Siz değerli ziyaretçilerimiz için coinleri tek tek incelemeyi sürdürüyoruz. Bugünkü yazımızda sizlere Band Protocol isimli sistemi anlatacağız. Bu yazı içerisinde Band Protocol (BAND) coin nedir, Band Protocol (BAND) nereden alınır gibi konulara değinmiş olacağız. Eğer sizler de bu konuda farklı fikirlere ya da bilgilere sahipseniz, yorum kısmından bizi bilgilendirebilirsiniz.

BAND/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için BAND logosuna tıklayabilirsiniz.

BAND/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda BAND/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Band Protocol (BAND) Coin Nedir?

band protocol coin nedir

Band Protocol blok zinciri tabanlı bir oracle platformu olarak ortaya çıkmıştır. Band Protocol ağında temel para birimi olarak BAND coin kullanılmaktadır. Tam olarak merkeziyetsiz bir platform olmayı amaçlayan Band Protocol, bu süreç boyunca da kullanıcı ve yatırımcılarına ödüllerini BAND coin üzerinden vermektedir.

BAND coin ile işlem yapılan blok zincirinde işlem sürelerinin çok kısa ve blok başına işlem sayısının çok fazla olduğu belirtiliyor. Burada bir de ikinci bir kripto varlıktan söz edebiliriz, veri seti tokenleri. Bu tokenlerin herhangi bir finansal değeri olmadığı için BAND coin daha çok göz önündedir.

Band Protocol (BAND) Coin Nereden Alınır?

band protocol coin nereden alınır

BAND coin satın alabilmek için dünyanın büyük borsalarından birisi olan Binance’i kullanabilirsiniz. Üye olmak için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Band Protocol (BAND) Coin Nasıl Çalışır?

Ölçeklenebilirlik diyoruz neredeyse her coin için ve burada da bu durum karşımıza çıkıyor. Band Protocol sisteminin bu ölçeklenme sorununa bir çözüm olma amacı taşıdığını görüyoruz. Bunun yanı sıra ikinci problem ise dApp verilerinin ne kadar güvenli olduğu ve sürekliliğinin nasıl sağlandığıdır.

Band Protocol, Cosmos ağı üzerinden kullanılan SDKlar ile ilerler ve bütünleşik ağ yapısına BandChain adı verilir. BandChain birçok farklı blok zinciri arasında bağlantı kurarak veri iletimini sağlar.

Band Protocol (BAND) Coin Editör Yorumu

Band Protocol ICO zamanından itibaren çok uzun bir süre boyunca sabit bir seviyede kalmayı başarmıştır. Ancak BAND coin 1 doları Nisan 2020’ye kadar geçmeyi başaramamıştır. Sonrasında yaşanan gelişmeler ve projenin ilerleyişi ile bu seviye aşılmıştır.

Haziran ayında çok büyük bir sıçrama gerçekleşmiş ve BAND coin 5 dolar seviyelerine çıkmıştır. Sonrasında biraz düşüşe geçmiş olan coin, ilerleyen aylarda 14 dolar seviyelerini de görmeyi başarmıştır. Eylül 2020 itibari ile düşüşe geçen coin yine üst seviyeleri zorlayacak gibi görünmektedir. Özellikle satış baskısının azalıyor olması kimi zaman çok büyük sıçramaların da habercisi olabilir.

Sizlerle paylaştığımız bilgiler yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Lütfen yatırım yapmadan önce tüm araştırmalarınızı yaptığınızdan ve önünüzü görebildiğinizden emin olunuz.

Band Protocol (BAND) coin nedir ve Band Protocol (BAND) nereden alınır konusunda sıkça sorular soru ve cevapları aşağıda bulabilirsiniz.

BAND COIN Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Band Protocol için ICO ne zaman yapılmıştır?

17 Eylül 2019 tarihinde tamamlanan ICO’da toplam olarak 10 milyon 850 bin dolar gibi bir yatırım toplanmıştır.

ICO zamanı BAND değeri ne kadardır?

ICO’da BAND coin değeri 0.473 dolar olarak belirlenmiştir. Dolar bazında bu coin yatırımcılarına yaklaşık olarak 15 kat kazandırmıştır.

BAND token türü nedir?

BAND token tipi ERC20’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here