Bella Protocol (BEL) Coin Nedir? – Bella Protocol (BEL) Nereden Alınır?

0
1829

Kripto Dede olarak coinleri incelemeye ve onlar hakkında içerikler sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızın içeriğinde Bella Protocol (BEL) coin nedir ve Bella Protocol (BEL) nereden alınır gibi sorularınızın cevaplarını paylaşıyoruz. BEL coin hakkında paylaşacağımız grafik sayesinde de bu coinin nasıl bir durumda olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Son olarak da coinle ilgili bazı soru ve cevapları yazının en sonunda paylaşacağız.

BEL/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için Bella Protocol logosuna tıklayabilirsiniz.

BEL/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda BEL/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Bella Protocol (BEL) Coin Nedir?

bella bel coin nedir

Bella Protocol, son yıllarda çok daha fazla adından söz ettiren DeFi projelerinden birisidir. Bu proje kapsamında birçok farklı alt projeler yer almakta olup, sistemi destekleyen token ise Bella Protocol Coin (BEL) olarak belirlenmiştir.

Amaç, kullanıcıların merkeziyetsiz finans uygulamalarına daha çabuk uyum sağlamalarını sağlamaktır. Bunun için de en önemli adımlarından birisi, kullanıcıların tek tık ile yield farminge giriş yapabilmesidir.

Bella Protocol (BEL) Coin Nasıl Çalışır?

Bella Protocol, DeFi konusunda çözümler sunan bir portal şeklinde olacağı için birçok konuda özel uygulamaları ile yatırımcılar ve kullanıcılar açısından kazançlı fırsatlar yaratmaya çalışmaktadır.

  • Tek tık Bella özelliği ile, zahmetsizce yield farminge giriş yapmayı sağlar. Diğer bütün alt projelerinde ve sistem içeriklerinde bu özelliği kullanır.
  • Tokenlerin ilk yayınlandığı ve yatırım alındığı süre boyunca “gas fee”nin sıfır olacağı bilgisi bulunmaktadır. Sonrasında ise yatırımcılara çok ciddi indirimler yapılacağı belirtiliyor.
  • “Lending” özelliği ile Liquidity mining konusunda çözümler sunuyor. “Flex Savings” ürünü birçok coini destekliyor ve arbitraj yapmak isteyenlere çok daha optimize bir çözüm sunuyor.

Bella Protocol (BEL) Coin Editör Yorumu

BEL Coin borsaya sunulmadan bir hafta önce, Binance’in Launchpool kısmında listelendi ve burada yatırımcılara belirli seviyelerde ödüller verilmeye başlandı. İlk olarak BEL coin fiyatı 0,75 dolar olarak belirlendi. Bu süreç devam ederken BEL coin, 15 Eylül’de borsada işlem görmeye başladı. İlk gününde 19 dolarları gördükten sonra 6-9 dolar arasında değişen fiyatlandırmalar ile karşılaştı.

Grafikte de görebileceğiniz üzere, BEL coin fiyatı 4 ile 6 dolar arasında değişiyor ve bir düzende ilerliyor. Bu düzenin kırılıp daha üst seviyelere çıkma ihtimali çok da uzak değil. Çünkü sistem başarılı, istenilen hedeflere ulaşılıyor ve yatırımcılarına şimdiden kazandırdı. İlerleyen zamanlarda daha da fazla kazandırması bekleniyor.

Önemli Uyarı: Burada paylaştığımız bilgiler kendi yorumlarımız olup, yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmak için ciddi incelemeler yapmanızı öneriyoruz.

Bella Protocol (BEL) Coin Nereden Alınır?

bella bel coin nereden alınır

Bella protocol coin 32 milyon dolarlık günlük işlem hacmine ulaşmış iken siz de geç kalmak istemiyor ve coini satın almak istiyorsanız Binance borsasına dahil olmanız gerekmektedir. Borsaya ulaşmak için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Eğer Binance hesabınız yok ise hesap açmak için buradan Binance hesabı açmak konusundaki detaylı olarak bilgiler paylaştığımız yazımıza ulaşabilirsiniz.

Bella Protocol BELLA Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dağıtıma girecek toplam BEL miktarı ne kadardır?

Bella protokolünün dağıtımda olacak toplam token sayısı 100 milyon olarak belirlenmiştir.

Bella Protocol Launchpool’da hangi coinlerle yatırım kabul ediyor?

Kabul edilen coinler BNB, BUSD ve ARPA olarak belirlenmiştir.

Bella Protocol token türü nedir?

Token türü ERC20’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here