Biden Kazanırsa Bitcoin Yükselecek, Trump ile Yükseliş Yavaşlayabilir! – Max Keiser

0
334

Wall Street emektarı olarak bilinen aynı zamanda The Keiser Report’un sahibi olan Max Keiser, Cointelegraph ile yaptığı röportajda oldukça önemli düşünceler paylaştı. Keiser’e göre Biden’in seçilmesi durumunda Bitcoin’in yükselişi epey artacak. Kripto para uzmanları son yıllarda bu tarz olayları, kripto paraların yükselişinde işaret etmeyi bırakmıştı. Keiser’in yorumları oldukça cesur ve doğrudan hedefi gösteriyor.


Keiser’e göre Biden varsa yüksek değerli, hızla yükselen bir Bitcoin var! Peki Trump?

Max Keiser Trump’ın seçilmesi durumunda Bitcoin’in yükselebileceğini fakat bunun Biden’in seçildiği senaryoya göre epey bir yavaş olacağını söylüyor.

mAX KEISER

İnsanlarda bu konuda oluşan değişim şu an başladı ve durdurulamaz. Çünkü Bitcoin insanların finansal dünyaya karşı bakışlarını yeniden düzenledi ve bilinç düzeylerini değiştirdi. Bu değişim kalıcıdır.

Max Keiser Trump’un dolar için daha iyi bir seçenek olduğunu, bu yüzden Trump seçilmesi durumunda Bitcoin’in daha stabil ilerleyeceğini dile getiriyor.

Max Keiser Paypal Hakkında Konuştu

Max Keiser Paypal’ın Bitcoin’e geçişinin rekabeti arttıracağını düşünüyor. Keiser’e göre Paypal bitcoin kullanımına izin verse bile, ilerde Bitcoin tarafından yok edilebilir. Keiser Bitcoin’in ödeme kabulleri almasıyla ilgili, bunların çok önce olması gerektiğini, Bitcoin’e piyasanın çok geç tepki verdiğini söylüyor. Keiser aynı şekilde Çin’in kripto para konusunda kartları elinde tuttuğunu düşündüğünü fakat Bitcoin tarafından ters köşede bırakılmasının olası olduğunu söylüyor.

Keiser’e göre Google, Amazon ve diğer bütün dünya devleri ayakta kalmak için kripto paraya karşı direnmeyi bırakacak. Keiser teknoloji devlerinin geleneksel merkez bankalarını desteklemek için şu an hala kripto paralara geçit vermemeye çalıştıklarını fakat bunun sürdürülebilir olmadığını dile getiriyor. Keiser’e göre gelecek yılda Bitcoin 50 Bin Dolar’a kadar çıkabilir. Daha önce de bu tahmini dile getiren Max Keiser, özellikle Biden seçilirse bu tahminin kesinleşeceğine oldukça emin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here