Binance, Fransız PSAN Lisansı İçin Hazırlanıyor

0
220

Binance CEO’su CZ, şirketin Fransız PSAN lisansı için hazırlık yaptığını duyurdu.

  • Bir toplantı yapan Binance CEO’su CZ, şirketin Fransa’da yürüteceği stratejiyle ilgili planları paylaştı
  • Woorton CEO’su Charlie Meraud, Paris Blockchain haftasında CZ ile röportaj yaptı

Binance’nin Gelecek Planlarından Konuşuldu

CZ ve Woorton yaptığı röportajda Binance için gelecekte yaptığı planlardan konuştu. Binance’nin Avrupa ve Fransa operasyonları hakkında konuşan CZ, birçok yeni plandan bahsetti. Yeni Fransız kripto para mevzuatı ve dijital varlık hizmetleri lisansından konuşan CZ, Aralık ayında tamamlanacak birtakım planlardan da bahsetti.

“Binance, faaliyet gösterdiğimiz her yerde tamamen uyumlu olmak istiyor. Avrupa ekibimiz bunun üzerinde çalışıyor ”dedi.

Woorton ise bunun oldukça zor olduğunu fakat olması durumunda Fransa’da büyük bir atılımın Binance için gerçekleşebileceğini söyledi.

Hedef PSAN Lisansı

2019’da Fransız hükümeti, borsalara ve diğer hizmetlere odaklanan kripto ile ilgili düzenlemeleri uygulamaya başladı. Başlangıçta gerekli belgeler gibi tüm özellikler yayınlanmadı. Nisan 2020 itibariyle düzenlemeleri şirketlerin nasıl uygulayacağı ile ilgili daha açık olmaya başladı.

Binance için en iyi hedef ise PSAN olarak biliniyor. PSAN Dijital borsaların olabileceği en güvenilir ve en sağlam dijital lisanslardan biri olarak gözüküyor. Binance’nin Avrupa’da özellikle Fransa’da gelecekte hizmetini daha sabit ve kesintisiz olarak verebilmesi için bu lisansa sahip olması gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here