Bitcoin 12.000 Dolar’ın Altına Doğru Düşüş Yaşayabilir!

0
354

Son dönemlerde Bitcoin’in hızlı yükselişi pek çok yatırımcının yüksek oranlı finansal varlığını doğrudan Bitcoin’e yatırmasına sebep oldu. Fakat pek çok analist Bitcoin’in daha da yükseleceğini söylese de, önümüzdeki dönemlerin Bitcoin’in sert düşüşü ile sonuçlanacağını söyleyen analistler de var. Yayınlanan bir analist raporuna göre Bitcoin 12.000 Dolar’a kadar düşüş gösterecek. Üstelik oldukça yakın bir gelecekte!

Bitcoin 7 Kasım’da, yani bu sabah ani bir gerileme yaşadı. Pazardaki boğalar ise Bitcoin’de 16 bin Dolar sınırına takıldılar. Bugünkü düşüş hareketi yavaş gerçekleşse de, önümüzdeki dönemlerde kripto para birimi 12.000 Dolar’a kadar düşebilir.

Bitcoin’in hızlı bir şekilde 12.000 Dolar’a düşeceğini iddia eden analist yatırımcıya göre, söz konusu kripto para birimi bu düşüşü yaşamadan önce 17.000 Dolar seviyesine kadar bir yükselme yaşayacak. Bu tepe noktasından sonra ise düşüşü hiç kimse durduramayacak.

”Bitcoin kaç TL?”, ”Bitcoin kaç Dolar?”, ”Bitcoin güncel fiyat nedir?” sorularının yanıtlarını bulabilmek için siz de buraya tıklayabilir ve fiyat sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca güncel haberimizi hemen arkadaşlarınızla paylaşmak için paylaşım butonunu kullanmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here