Bitcoin, 16.700$ ile 2020’nin Zirve Noktasına Ulaştı – Analistler Fazlasını Bekliyor

0
260

Bitcoin fiyatı 2020’nin en yüksek zirvesi olan 16.765 Dolar’a kadar çıktı. Kripto para analistleri Bitcoin için daha büyük bir ralli beklediklerini dile getiriyorlar.

Bitcoin’in satış fiyatı Binance’de 16717 seviyelerine kadar çıktı. Güncel olarak 16720$ seviyesinde olan Bitcoin, ciddi bir yükseliş trendine başlamak için hazır olabilir. 16000$ seviyesinde oldukça istikrarlı ve sakin gözüken Bitcoin, analistlere göre madencilere karşı yeterli direnci gösterirse artmaya devam edebilir.

Aşı Haberleri Bu Sefer Bitcoin’i Etkilemedi

Pfizer’in duyurusuyla %3 düşüş gösteren Bitcoin için tarih bu sefer aynı şekilde işlemedi.

Moderna tarafından merakla beklenen aşı sonuçlarının açıklanması sonrasında Bitcoin %5 değer kazanarak piyasalara ciddi bir mesaj verdi.

Analistlere Bitcoin için hala bir düzeltme gelebilir. Bu düzeltmenin yatırımcılar için ciddi bir alım fırsatı olduğu söyleniyor.

Teknik momentum şu an Bitcoin’in 16000$ üstünde kalabileceğini ve destek alanlarının oldukça güvenilir olduğunu söylüyor.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz. Bitcoin’le ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here