Bitcoin Bu Hafta 2000 Dolar Düşer Mi? – Green Bridge Investing

0
240

New York’ta yatırım danışmanlığı firması olarak hizmet veren Green Bridge Investing’ten Mark Principato, oldukça ilginç açıklamalar yaptı. Principato, Bitcoin’in 13 bin dolarına takılması halinde önemli bir satışla karşı karşıya kalabileceğini dile getirdi. Bitcoin’in şu an önemli bir psikolojik eşikte olduğunu söyleyen Mark Principato, bu eşiğin kırılmaması durumunda Bitcoin’in 2000 dolar kadar gerilemesinin mümkün olduğunu söyledi.

Bitcoin rallisinin istendiği gibi bitmemesi halinde satışların artacağını düşünen yatırım uzmanı, bunun en büyük sebebinin şu an Kripto Paranın 2018’de bıraktığı rekorları tekrarlayacağını düşünen kişilerin, yaptığı yatırımlar olduğunu dile getirdi.

Bitcoin yatırımcılarının düşüş trendlerinde çok sert davrandığını söyleyen Green Bridge Investing Genel Müdürü, bu durumdan dolayı daha önce gerçekleşen düşüş trendlerinden faydalanarak bir grafik çizdi.

Mr. Principato,

Mr. Principato, ”bizim kar hedeflerimiz stratejik olarak düşük 11K’lar ile düşük 13K’lar arasında dağıtıldı” dedi ve ekledi: ”Fiyat oranlara bakıldığında, fiyatın aşağı düşmesine daha eğilimli olan alanlar da bu noktalar”

Kripto Uzmanı 13000$ civarlarında yaşanan düşüşle, tam bir geri çekilmenin gerçekleşebileceğini dile getirdi.

Bitcoin Fiyat İstikrarı Hakkında

Principato dolar 2000$ civarında düşse bile artışın uzun vadede devam edeceğini düşünüyor. Bunun sorunsuz olması için iki farklı noktayı işaret ediyor.
Birincisi, Bitcoin’in sadece yatırım değil para olarak değer görmesi,
İkincisi ise düşüş trendinin geçici olduğunu bilmeye devam eden yatırımcılar olması olarak görülüyor.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşarak arkadaşlarınızın da haberdar olmasını istiyorsanız, aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here