Bitcoin İçin Tarihin Zirvesine 500 Dolar Kladı!

0
218

Madeni dijital para birimi Bitcoin için tarihi zirveye sadece 500 dolar kaldı! Gün içinde 19.400$’e kadar çıkan Bitcoin, sadece 1 gün içinde 1000$ değer kazandı.

Bugün yükselmeye devam eden Bitcoin, altcoinleri baskılarken tarihin en yüksek rakamına sadece 500 dolar uzaklıkta! Eylül ayında en diplerden yukarı çıkmaya başlayan Bitcoin sene içerisinde %100 değer kazandı.

ATH noktası 19.891,99$ olan Bitcoin için rekor her an gelebilir!

Bütün bunlar yaşanırken Altın 200 günlük ortalamasını 1796$’da test ederek, en düşük seviye olan 1801$ Dolar’a kadar düştü. Yatırımcıların bir kısmı altın satarak Bitcoin almayı tercih ediyor.(Forexlive haberine göre)

Bitcoin bugün geçen haftanın en yüksek seviyesi olan 18.900$’ı aştı ve hızla yükselmeye devam etti. Kripto para birimi için şu an ilk hedef haftayı bu noktanın üzerinde kapatmak olabilir. Analistler Bitcoin ATH’e ulaşmadan önce bir düzeltme konusunda hemfikir olmuştu fakat şu ana kadar BTC için bir düzeltme gelmedi. Kripto para birimi hızla tırmanmaya devam ediyor.

Bitcoin için bir diğer gelecek hedef ise 2000$’ı aşmak. Bitcoin için bu rakamın anlamı oldukça büyük. 20K$’ı aşan bir Bitcoin 2021’e baskı ortamı olmadan daha rahat başlayabilir ve gelecek hedefleri için yükselmeye devam edebilir.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bitcoin’le ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here