Bitcoin Movement Blockchain Destekli Moda Girişimi Yapıyor!

0
299

Bitcoin Movement Zuby destekli Blockchain sokak giyim koleksiyonunu piyasaya sürüyor. İngiliz bir influencer Zuby ile işbirliği yapan Bitcoin Movement, Vechain blok zincirine bağlı bir moda girişimi yapıyor. Blockchain’in son zamanlarda kullanım alanlarının gelişmesine dair oldukça önemli bir gelişme.

Geçtiğimiz Cuma Bitcoin Movement, blockchain destekli ”orjinallik kanıtı” olan bir sokak giyim koleksiyonu piyasaya sürdü. Ürünlerin hikayesi oldukça ilginç.

Sevilen girişimci ve rapçi Zuby’nin yüzü olduğu bu girişim, 300 öğelik bir koleksiyondan oluşuyor. Koleksiyonda 21 Milyon logo bulunan tişörtlerde, maksimum Bitcoin miktarını temsil ediliyor. 50 Polar, 125 şapka, 125 tişörtten oluşan koleksiyon, şimdiden büyük ilgi gördü.

Tişörtler üzerinde yer alan iletişim çipiyle, tişörtlerin ürün bilgilerini Vechainle sorgulamak oldukça kolay. Ürünlerin orjinalliğini ve konseptini böyle belirleyen Bitcoin Movement, her tişort için benzersiz bir işlem kimliğinin olduğunu dile getirdi.

Bitcoin Movement’in kurucusu Darry Kelly ‘“İlk blok zinciri sınırlı sayıda koleksiyonumuzun Bitcoin felsefesinin gerçek anlamda temsilcisi olmasını istedim. Gerçeği ve şeffaflığı arayanlar için onu böylesine yıkıcı, başarılı ve çekici kılan nitelikleri somutlaştırmak. VeChain’in endüstri lideri halka açık blok zinciri teknolojisi, hareketimize mükemmel şekilde uyuyor.” dedi.

Markalara Önemli Bir Mesaj

Bitcoin Movement çıkardığı tişörtle markaların orijinal ürünlerini, Blockchain teknolojisiyle kolayca koruyabileceğine dair oldukça önemli bir mesaj gönderiyor. Ürünlerin tedarik sürecinden, satış sürecine kadar olan tüm yolculuğunu ve aynı zamanda orijinal oluşunu öne çıkarmak isteyen markalar için Blockchain gelecekte oldukça ideal bir seçim olabilir.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlar üzerinden paylaşarak moda sektöründe Blockchain kullanımı hakkında çevrenize bilgi verebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here