Bitcoin Son 3 Yılın Zirvesinde! Tüm Zamanların Rekoru Gelir Mi?

0
233

20000$ Biraz altında 18.569,0$ seviyesinde gezinen Bitcoin, son 3 yılık zirvesini bugün 18.766,79$ ile kırdı! Bu hafta %17 değer kazanan kripto para birimi, Haziran 2019’dan sonra en büyük haftalık artış dilimini de yakaladı!

Lider kripto para birimi Ekim ve Kasım aylarında yatırımcılarına rüya gibi bir serüven sunuyor. Kripto para analistleri yatırımcıların kademeli ilerlemesi konusunda uyarıyor.

Kripto para kredi sistemi olan Celsius Network’un CEO’su Alex Manshinsky ”Bitcoin kurumsal yatırımcıların, bankaların ve ailelerin geleneksel para birimlerine karşı en önemli sığınağı olmuş durumda, meşru katılımlar hızla artacaktır” yorumunu yaptı.

2017’de BTC’nin artışını balon olarak niteleyen fakat günümüzde bunun daha farklı ilerlediğini söyleyen Manshinsky, artık BTC için farklı şeyleri konuşmanın vakti geldi dedi.

“LINE Corp ve PayPal gibi büyük oyuncular işin içinde olduğu için, 2017 balonundan daha fazla istikrar bekleyebiliriz.

Altcoinler Bu Sefer BTC ile Hareketlendi!

Son zamanlarda altcoinler artan BTC’i takip etmiş ve yatırımcılarını bir hayli tedirgin etmişti. Bugün yaşanan artışı ise Ethereum %7,2 XRP ise %6 ile takip etti. Yine Wawes, Chainlink lider kripto para birimini takip eden diğer altcoinler oldu.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bitcoin’le ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here