BLUZELLE (BLZ) Coin Nedir? – BLUZELLE (BLZ) Nereden Alınır?

0
430

Blok zinciri ekosisteminde yer alan coinleri incelediğimiz serimiz yepyeni bir coin ile devam ediyor. BLZ olarak adlandırılan bu coin ile ilgili içeriğimizde, BLZ coin nereden alınır ve nedir hakkında daha net bilgiler bulacaksınız. Yazımızın içeriğinde bu coinle ilgili yorumlarımızı da görebilirsiniz.

BLZ/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için BLUZELLE (BLZ) Coin logosuna tıklayabilirsiniz.

BLZ/TRY Fiyat Grafiği

BLUZELLE (BLZ) Coin Nedir?

BLUZELLE (BLZ) Coin Nedir

Bluezella, verilerin kimsenin etkisi altında kalmadan güvenli ve ölçeklenebilir olarak saklanabilmesinin yolunu açan merkeziyetsiz uygulamalar için temel bir kullanım merkezi olmak için oluşturulan bir projedir. Proje temel olarak Cosmos üzerinden oluşturulmuştur ve bu sayede bilinen birçok blok zinciri projesi ile rahatlıkla entegre edilebilir bir ortam sağlar.

Projede depolama alanlarının kullanılması için ödemeler yapılır ve bu ödemeler de BLZ coin ile gerçekleştirilir. BLZ coin her ne kadar Ethereum tabanlı tokenler üzerinden işlem görse de oldukça hızlı bir yapısı vardır.

BLZ coin için daha fazla bilgiyi resmî sitesinden bu linke tıklayarak alabilirsiniz.

BLUZELLE (BLZ) Coin Nereden Alınır?

BLUZELLE (BLZ) Coin Nereden Alınır

BLZ coin alabilmek için Binance’e buradan kaydolabilirsiniz.

BLUZELLE (BLZ) Coin Nasıl Çalışır?

Bluezelle sistemi Ethereum tabanlı akıllı sözleşmeler ile veri ağının devamlılığını sağlıyor. Cosmos SDKları ile uyumlu çalıştığını zaten belirtmiştik. Bu uyumluluk sayesinde birçok farklı noktada, ciddi derecede verilerin güvenli ortamlarda saklanması mümkün hale geliyor. Ayrıca, sistem maliyeti de mümkün olan en düşük seviyelerde tutuluyor.

Verilerin sistem üzerinde depolanması benzeri projelerde yapıldığı gibi verileri farklı yerde tutmak üzerine işler. Ancak burada Swarm isimli, özel teknoloji sayesinde veriler çok daha küçük parçalara bölünmüş olarak dağıtılır. Böylece proje daha hızlı ve daha az maliyetli bir çözüm sunar.

BLUZELLE (BLZ) Coin Editör Yorumu

BLZ coin, ICO sonrasında borsalarda işlem görmeye başlamıştır. Bu işlemler sırasında fiyatı çok kısa bir sürede 7 katına kadar çıkmıştır. Sonrasında ise birkaç ay içerisinde ciddi yükseliş ve düşüşler ile 0,25 dolar seviyelerindeki durumunu korumuştur. 2018 Eylül ayı için grafikler incelendiğinde, ICO fiyatı olan 0,12 doların da altına düşmüş olan coin bu durumunu koruyamamış ve daha da düşük seviyelere doğru ilerlemiştir.

Zaman içerisinde fiyatta değişiklik olsa da borsalarda çok ciddi işlem hacimleri ile karşılaşılmıyor. Bu yüzden de 2020 yılının ortalarına kadar artış gözlenmemiştir. 2020 Haziran’ından itibaren görülen artış da projeye olan güvenin yeniden tesis edilmesi ile mümkün hale gelmiştir. Bu artışın düzenli olarak artması beklentisi var ancak bunun 2021 ya da 2022 yılını bulabileceği düşünülüyor. Bu durumda da borsalarda alım ve satım işlemleri yaparken uzun süreli coin tutma ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır.

Sizlerle paylaştığımız bu yorumları yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyiniz. Araştırmanızı ayrıntılı bir şekilde yaptığınızdan emin olunuz. 

BLUZELLE (BLZ) nereden alınır, BLUZELLE (BLZ) coin nedir konularındaki içeriğimiz umarız sizler için gerekli bilgileri sunmuştur. Merak ettiğiniz başka detaylar var ise alt kısımdaki yorum bölümünden bize ulaştırabilirsiniz.

BLZ COIN Hakkında Merak Edilenler

BLZ coin toplam arz miktarı nedir?

Toplam token miktarı 500.000.000 BLZ’dir.

BLZ coin için ICO ne zaman yapılmıştır?

ICO tarihi 20 Ocak 2018’dir. ICO’da 20 milyon dolara yakın bir satış yapılmıştır.

BLZ coinin token türü nedir?

Token türü ERC20’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here