Cardano Fiyat Tahmini: ADA Fiyatı Ne Olacak?

0
279

Cardano 200 gün sonra ilk defa 0.0943$ altına düştü. 200 Günlük istikrarlı direnç noktasının anlık olarak kırılması, Cardona ile ilgili bazı endişelerin daha belirgin hale gelmesine neden oldu. Fxstreet tarafından yapılan analize göre Cardano için en önemli direnç noktalarından birisi 0,082$ olabilir. Bu direnç noktasının kırılması halinde ADA fiyatı beklenmedik noktalara kadar düşebilir.

Cardano üzerinde yapılan analizlere göre son günlerde olumsuz yönde ilerleyen para birimi için iki farklı nokta bulunuyor. Bu noktalardan ilki Cardano’nun değerinin 0,082 altına daha sonra 0,076 destek hattına inmesi olarak gözüküyor.

Cardano Bugünlerde Yükselir Mi?

Cardano anlık bir düşüş yaşamış olsa bile şu an için bulunduğu değerde oldukça sağlam duruyor. Bu nedenle Cardano için yükselme beklentileri hala devam ediyor. Anlık bir artışla Cardano 0,11 seviyelerine kadar yükselebilir. Bu durumda direnç noktaları ve grafikler tamamen değişecektir.

Cardano İzlenmesi Gereken Seviyeler Nelerdir?

ADA’nın 0,082 dolarlık destek noktasında direnç sağlayamaması ya da 0,076 altına inmesi, Fxstreet analistine göre çıkış için oldukça doğru nokta olabilir.

Bir diğer nokta ise Cardano’nun 0,098 direncini aşması olabilir, böyle bir durumda ADA için ciddi bir boğa hareketi gerçekleşebilir.

Bu içerikte yatırım tavsiyesi bulunmaz.

Cardano Kaç TL, Cardano Kaç Dolar, Cardano Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Cardano Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Cardano grafikleriyle ilgili bu güncel haberi hemen paylaşmak için aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here