Cardano’dan Charles Hoskinson, Donald Trump’a Yardım Teklif Etti!

0
248

ABD’de gerçekleşecek olan başkanlık seçimleri çok hızlı bir şekilde yaklaşmaya devam ediyor. Bu da kamuoyunda çok sayıda tartışmanın alevlenmesine sebep oluyor. Seçimi kimin kazanacağına dair yapılan spekülasyonlar her zamankinden daha fazla artmaya başladı. Kripto para dünyası da bu spekülasyonlardan etkilenmeye devam ediyor.

Cardano'dan Trump'a Teklif


Yapılan tahminlere göre seçim bir günde tamamlanmayacak. Fakat Trump, yaptığı açıklamalarda seçimin bir günde bitmesi gerektiğini ve bu seçimin ABD tarihindeki en önemli seçim olduğunu ısrarla belirtmeye devam ediyor. Trump’a göre seçim mutlaka 3 Kasım’da sona ermeli. Fakat özellikle piyasalar pek öyle düşünmüyor. Kripto piyasaları Trump’ın bir soruşturmadan geçmesi gerektiğine inanıyor olabilir.

Geçtiğimiz günlerde Cardano’dan son derece profesyonel bir matematikçi olan Charles Hoskinson, esprili bir şekilde Trump’a seslendi. Hoskinson, Trump istiyorsa bu seçimin ilk gün bitmesi için elinden geleni yapacağını söyledi. Ünlü matematikçi ”Trump isterse seçimleri başladığı gün sona ermesi için yardımcı olabiliriz. Örneğin soruşturma teklif edebiliriz” dedi. Piyasalardaki bu protest tavır çok uzun süre devam edecek gibi görünüyor.

”Cardano Kaç TL?”, ”Cardano güncel fiyatı ne?”, ”Cardano kaç Dolar?” sorularının yanıtlarını bulmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Haber içeriğimizi yakınlarınızla paylaşmak için aşağıdaki butonlardan yararlanın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here