Celcius, 2.2 Milyar Doları Aştı!

0
250

Kripto para kredi platformu olarak bilinen Celcius, bugün yaptığı açıklamada toplam para yatırım işlemlerini ile ilgili resmi bir veri sundu. Bu açıklamaya göre, mobil uygulama hizmete girdikten çok kısa bir süre sonra söz konusu kripto para platformuna yatırılan para tam 2.2 milyar doları aştı. Bu da platformun rakipleri ile kıyaslandığında gerçekten çok büyük bir başarı anlamına geliyor.

Celcius için 2020 yılı adeta başarılar yılıydı. İlk aylarda yine açıklama yapan yetkililer kısa süre içerisinde dünya çapındaki kullanıcı sayılarını tam 200.000’e, hatta fazlasına çıkarmayı başardıklarını söylemişti. Bu da tek bir platformun topladığı yatırım ve veri bakımından incelendiğinde mükemmel bir orandı. aynı açıklamada yetkililer, kripto para dünyasında toplam varlık oranı bakımından en güçlü platform olduklarını söyledi. Tüm kripto para yatırımcılarını heyecanlandıran bu haberde, platformun toplam varlığının 1 milyar doları aştığı söyleniyordu.

Celcius 2.2 milyar doları aştı

Zaman ilerledikçe Celcius kendini geliştirdi ve bugün tam 2.2 milyar dolardan daha yüksek bir para hacmine sahip olan bir platformdan söz ediyoruz. Sistemin müşterilerine, bir başka deyişle yatırımcılarına kazandırdığı para da gerçekten çok yüksek. Resmi açıklamalara göre faiz oranları aracılığı ile yatırımcıların Celcius’tan kazandığı toplam para 80 milyon doları aşalı çok oldu. Ayrıca, platformun kendi kripto para birimi olan CEL Token de her geçen gün değer kazanmaya devam ediyor. Bugünlerde söz konusu kripto para, tüm zamanların en yüksek değerine erişti. Kripto para borsalarında CEL’in 1,88 Dolar’dan işlem gördüğünü söylemek mümkün. Bu da onu en iyi 50 kripto para listesine girmek için yeterli kılıyor.

”Celcius Kaç TL?”, ”Celcius Kaç Dolar?”, ”Celcius en güncel fiyat” hakkında doğru ve güvenilir bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca haberimizi arkadaşlarınızla paylaşmak için aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here