Coin DCX 2020’yi Rekor Fonlamalar İle Kapatıyor!

0
367

Hindistan yeni şirketler ve yatırım fonlarıyla her geçen gün kripto para dünyasının daha da içine girmeye devam ediyor. Son dönemlerde aktif faaliyetleri ile dikkatleri üzerine çeken CoinDCX de Hindistan kripto para borsası olarak hizmet vermektedir. Şirketin temel amacı, kripto paraların kullanımı ile oluşturulan finansal hizmetler geliştirmek ve bu sayede bankacılık sektörünü ulaşılabilir, merkezsiz, özgürlükçü ve takip edilemez kılmak. Bu çerçevede sermaye akışının kesintisiz hale getirildiği finansal hizmet paketleri CoinDCX tarafından sunuluyor.

Son dönemlerde yapılan açıklamalara göre, özellikle de şirketin CEO’su Sumit Gupta’nın yaptığı açıklama göre, salgının borsaları kötü etkilemesi CoinDCX’in işine yaramış. Menkul kıymetlere duyulan güvenin azalması ile birlikte CoinDCX hızla büyümüş ve insanların kripto para yatırımlarında artış görülmüş. Önümüzdeki dönemlerde piyasaya daha hızlı bir şekilde atılacaklarını belirten Gupta, daha fazla iş ve projeyi bünyelerinde barındırmak istediklerini söyledi.

CoinDCX Fonlamaları Devam Ediyor!

Sahip olduğu piyasa hacminin artışı, Coin DCX’in hızlı bir şekilde fonlama gerçekleştirmeye başlamasına sebep oldu. Özellikle son dönemlerde açıklanan istatistiklere göre Coin DCX’in fonlamalarının toplam tutarı 19.4 milyon dolara ulaştı. Bu da bu çapta bir şirket için oldukça yüksek bir rakam.

coin dcx yatırımları

Şirketin temel amacının Hindistan’da kripto para birimlerinin kullanılmasının ve yaygınlaşmasının artmasını sağlamak. Bu çerçevede kripto para dünyasını gündelik yaşamda kullanılabilir kılacak yeni nesil yazılım, aplikasyon ve programlara özel ilgi duyuyorlar. Ayrıca, kripto para birimlerinin her kitle tarafından daha kolay kullanılabilmesi için onların yasal çerçevede düzenlenmesi gerekiyor. Bunun için de güvenceli aplikasyonların çeşitli sertifikalarla desteklenmesi gerekiyor.

Coin DCXile ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here