Contentos (COS) Coin Nedir? – Contentos (COS) Nereden Alınır?

0
582

Kripto dede coin bilgilendirme serisi bugün Contentos ile devam ediyor. Bu yazımızın içeriğinde bu coin hakkında merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilmeniz için Contentos (COS) coin nedir, Contentos (COS) nereden alınır gibi başlıklar altında incelemeler yapacağız. İyi okumalar.

COS/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için CONTENTOS logosuna tıklayabilirsiniz.

COS/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda CONTENTOS/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Contentos (COS) Coin Nedir?

Merkeziyetsiz dijital içerik üretim ve dağıtım platformu olarak tanımlayabiliriz Contentos’u. Bu platformda eşler arası paylaşım yapılması, trafiğin herhangi birisi tarafından yönetilmemesi ve telif hakkının korunabilmesi üzerine çalışmalar yapılıyor.

Sistemde varlık gösteren ve üretime destek veren herkes COS coin olarak adlandırılan coin ile ödemeler alır. Sistemin ilk ürünü COS.TV olarak adlandırılan bir video platformudur. Cos.tv Contentos blok zinciri üzerine kurgulanmıştır.

Daha fazla bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Contentos (COS) Coin Nereden Alınır?

COS coin almak için Binance sitesine kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt yapabilmek için buraya tıklayınız.

Contentos (COS) Coin Nasıl Çalışır?

Sistemin en önemli özelliklerinden birisi kimlik onay sistemidir. Sistemdeki herkesin iki farklı tanım bilgisi yer alır. Birincisi herkese açık bir anahtar olan “eliptic curve” ve özgün kullanıcı ismidir. Bu bilgiler sayesinde blok zinciri üzerinde imza işleri halledilmektedir.

İçerik üreticilerinin ürettikleri her şeyi kontrol eden bir sistem yapısı vardır ve bu sayede sistemi yanıltmaya yönelik yapılan işlemler hemen tespit edilir ve gerekli cezalar verilir. Kullanıcılar doğru işler yaptıkça ve sistemi ayakta tuttukça ödüller kazanır.

Contentos (COS) Coin Editör Yorumu

Yapısı sebebiyle içerik üretimi dikeyinde ciddi problemlere çözüm olmayı amaçlayan bu platform, ICO sonrasında ciddi bir coin fiyatı yükselişi görse de sonrasında ciddi bir düşüş yaşamıştır. Uzun bir süredir de bu şekilde yoluna devam etmiştir.

Ancak, grafikte de görüleceği üzere Eylül ayında yapılan duyurular ve bilgilendirmeler ile sistemin yolunda ilerlemeye devam ettiği ve söz verilen bütün aşamaların sırasıyla geçileceği görülmektedir. Bu sebeple de yatırımcılarının yüzünü güldürmesi için daha fazla beklenmeyeceği de anlaşılabilir. Özellikle 2021 yılında ciddi yükselişler beklenmektedir.

Bu içerikte yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kendi araştırmanızı detaylı olarak yapınız.

Contentos (COS) coin nedir, Contentos (COS) nereden alınır başlıkları altında yer alan bilgiler sizin için yeterli gelmedi ise merak ettiklerinizi yorum bölümünden bize bildirebilirsiniz.

Contentos ICO ne zaman yapıldı?

ICO 28 Şubat 2019’da yapılmış olup, 53 milyon dolarlık bir yatırım almıştır.

COS coin toplam arzı ne kadar olacaktır?

Toplam arz olarak 13 milyar 500 milyon COS belirlenmiştir. Ancak dolaşımdaki COS miktarı 2 milyar 200 milyon seviyesindedir.

Contentos’a entegre edilen başka uygulamalar var mıdır?

Evet, Photogrid, COS2048 ve WalkCoin gibi merkeziyetsiz uygulamalar da bu platforma entegre edilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here