Credible Crypto’dan Uzun Vadeli Yatırımcıya Tavsiye: Bitcoin ve Ripple Sınırları Zorlayacak!

0
403

Senenin bitişine yaklaşırken Ripple rekor üstüne rekor kırıyor. 2020’nin en yüksek seviyelerine ulaşan kripto para biriminin mevcut piyasa değeri 530 milyon dolara kadar yükseldi. Bitcoin ise son 35 ayın rekorunu yeniden kılarak ilk kez 19 bin Dolar’a dokundu. Tüm bu gelişmeler Ripple ve Bitcoin yatırımcılarını gerçekten çok heyecanlandırırken, Credible Crypto’nun yaptığı başarılı tahminler yeniden ulusal ve uluslararası piyasada konuşulmaya başlandı!

Son derece başarılı bir kripto para analisti olan Credible Crypto, Ripple ve Bitcoin ile ilgili güçlü tahminlerde bulunmuştu. Analiste göre Ripple’ın değerini yaklaşık yüz katına çıkaracak son derece güçlü bir artış bekleniyor.

Analiste Twitter hesabı üzerinden bu artışa gerçekten inanıp inanmadığı sorulduğunda, spesifik bir tahminde bile bulundu: ”Ripple boğa koşusu hız kesmeden devam edecek ve sonunda 20 – 30 Dolarlık zirvesine ulaşacak. Fakat bunun 2022’de mi 2023’te mi olacağı kesin değil.”

Credible Crypto Ripple fiyat tahmini

Credible Crypto’ya Göre Bitcoin 20.000 Direncini Kıracak!

Ünlü analistin yaptığı açıklamalara göre, Bitcoin de uzun süredir beklenen 20.000 direncini kıracak ve hızlı bir şekilde yükselecek. Geçtiğimiz günlerde kısa bir süreliğine 19.000 Dolar’a değen Bitcoin’in ters bir trende girmesine daha epey vakit var. Credible Crypto’ya göre son zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak olan Bitcoin yatırımcılarını epey sevindirecek. Analistin Twitter’da yaptığı açıklama ise aşağıdaki gibi:

”Fiyatlarda üçüncü dalgamız neredeyse tamamlanmış gibi görünüyor, ancak yine de 4. ve 5. dalga için devam etmek zorundayız. Belki çılgınca gelecek ama, önümüzdeki günlerde Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşacağını, rekor kıracağını düşünüyorum. İnanılmaz!”

Credible Crypto Bitcoin tahmini

Bitcoin ATH Seviyesinden Sadece Bin Dolar Düşük!

Daha önceki son derece başarılı tahminleri de düşünüldüğünde, Credible Crypto’nun piyasa yorumları pek çok kişiyi heyecanlandırmaya başladı bile. Güncel olarak Bitcoin ATH seviyesinden sadece bin dolar düşük. Yaklaşık beş gün önce 16.000 Dolar civarındaki kararlı duruşunda bile zorlanan Bitcoin’ın hızlı bir şekilde yükselen grafiği ”neden olmasın?” dedirtiyor olabilir. Sadece birkaç gün önce 18.500 Dolar seviyesine ulaşan kripto para birimi, bununla birlikte Ocak 2018’den bu yana en yüksek seviyesine dokunmuş oldu.

18 bin Dolar seviyelerine çıkmadan önce 17.400 civarında yeniden bir direnç sürecine giren Bitcoin’in yeniden hızlanması boğaların yükselmesi ile birlikte oldu. Boğaların faaliyetleri iyice yükselmeden hemen önce BTC 18.000 Dolar’ın biraz üzerindeydi. Şimdi ise neredeyse 19 bin Dolar’dan işlem görüyor.

Hangi Direnç Seviyeleri Bitcoin’i Bekliyor?

Kripto para yatırım süreçlerinde her zaman ihtiyatlı olmakta fayda var. Uzmanların bazılarına göre Bitcoin 20.000 Dolar’ın üzerine çıkmadan önce üç temel noktaya takılacak: Bunlar 18.950 Dolar, 19.400 Dolar ve 19.660 Dolar noktaları. Direnç alanlarını başarı ile geçmeyi başarırsa oldukça uzun bir süre boyunca Bitcoin’i hiçbir şey durduramayabilir.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bitcoin’le ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here