Crypto.com Coin (CRO) Nedir? – Crypto.com Coin (CRO) Nereden Alınır?

0
563

Kripto Dede coin inceleme yazıları her gün karşınıza yeni ve önemli bir kripto parayı getirmeye devam ediyor. Bugün sizlerle paylaşmakta olduğumuz bu içerik dahilinde Crypto.com Coin (CRO) nedir ve nereden alınır konularını işleyeceğiz. Eğer bu içerikle ilgili bir öneriniz ya da yorumunuz var ise lütfen sayfanın altından bunu bize bildiriniz.

CRO/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için CRO logosuna tıklayabilirsiniz.

CRO/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda CRO/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Crypto.com Coin (CRO) Nedir?

cro coin nedir

Crpto.com 2016 yılında kurulmuş bir site olup, dünya üzerindeki kripto para kullanımını artırmayı amaçlamıştır. Bu amaç doğrultusunda da kullanıcılarına birçok farklı uygulama sunmaktadır. Bunlar arasında en önemlisi tabii ki online cüzdanlar ve kartlardır.

Kripto para alış ve satışı için önemli bir site olan Crypto.com dahlinde yer alan kripto para destekli Visa kartlar ile normal banka kartlarında olduğu gibi finansal işlemler gerçekleştirilebiliyor. Bu özelliğin kolay kullanımı için de sistem dahilinde CRO tokeni kullanılır.

Resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Crypto.com Coin (CRO) Nereden Alınır?

cro coin nereden alınır

CRO coin satın almak için Binance sitesine buradan kaydolabilirsiniz.

Crypto.com Coin (CRO) Nasıl Çalışır?

Crypto.com sunduğu avantajlar ile kullanıcıları kendine çekmektedir. Bu avantajlardan en önemlisi banka kartları gibi kripto paralarınızı online cüzdanınız aracılığıyla istediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz. Burada elinizde kripto paranın türüne göre farklı bir uygulamaya da ihtiyaç duymazsınız.

Sistem ayrıca farklı platformlarla yaptığı anlaşmalar sayesinde uygulamalarını kullanan kişilere ödüller sunmaya ve mümkün olduğu kadar da ücretsiz olanaklardan yararlanmalarını sağlamaya devam ediyor.

Crypto.com Coin (CRO) Editör Yorumu

CRO coin için grafikler incelendiğinde karşımıza ilk çıkan şey tabii ki 2019 yılının başlarında düşük bir fiyatlandırmaya sahip olduğudur. 0,01 dolar gibi fiyatlarla işlem gören bu coin 2019 Mart ayında neredeyse 10 katına kadar çıkmayı başarmıştır. Ancak bu ani yükselişlerin her zaman yaşadığı gibi tekrardan düşük seviyelere yolculuğu da başlamıştır.

2019 yılının sonlarına doğru borsalardaki işlem hacmi de yavaş yavaş artmaya başlayan CRO coin 0,025 dolar fiyatlama ile yükselişe tekrardan geçmiştir. 0,06 doları gören coin, 2020 yılının ortalarından itibaren 1 milyar doları geçen bir pazar payı sahibi olmuştur. Aynı zamanlarda 0,18 dolar seviyelerini de gören coin ciddi bir satış baskısı ile karşılaştığından dolayı 0,08 dolara kadar gerilemiştir. 2020 yılının sonuna kadar da Bitcoin’e yapılan yatırımların artması ile düşüşü devam edebilir gibi görünen bu coinin 2021 yılında tekrardan yükselişe geçmesi beklenmektedir.

Sayfada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen kendi araştırmalarınızı yaparak kararınızı veriniz.

Crypto.com Coin (CRO) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

CRO coin nedir ve CRO coin nereden alınır başlıkları altında incelenen Crypto.com coini ile ilgili sıkça sorulan soruları aşağıda görebilirsiniz. Konuyla ilgili farklı sorularınız var ise lütfen bunları bize bildiriniz.

CRO coin arzı ne kadardır?

Toplam coin arzı 100 milyar CRO’dur.

CRO coin için ICO ne zaman yapılmıştır?

2017 yılı Haziran ayında yapılan ICO sonucunda proje ciddi miktarda yatırım almıştır.

CRO coin türü nedir?

Token türü ERC20’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here