Dock Coin Nedir? – Dock Nereden Alınır?

0
708

DOCK/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için DOCK logosuna tıklayabilirsiniz.

DOCK/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda DOCK/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Ekosistemde yer alan coinlerin incelemeleri dur durak bilmeden devam ediyor. Bugün sizlere hakkında içerikler sunacağımız coinin ismi Dock’tur. Burada Dock coin nedir ve nereden alınır gibi çok önemli iki sorunun cevabını bulacaksınız. Ayrıca coinle ilgili görüşlerimizi de yine sayfanın alt kısımlarda görebilirsiniz.

Dock Coin Nedir?

dock coin nedir

Dock projesi, gelişen ve değişen dijital dünyada en büyük sorunlardan birisi olan kullanıcı kimlik verilerinin güvenliğinin sağlanması ve işlenmesi üzerine çalışan açık kaynak bir projedir. Kimlik bilgilerinin blok zincir sistemi sayesinde hızlı ve güvenli olarak doğrulanması mümkündür.

Sistem kendine özgü token olarak Dock’u kullanıyor. Bu coin sistem üzerinde; yatırım işlemleri, ağ içi bağlantıların sağlanması ve sistem yönetimine dair onayların verilmesine dair işlemler için kullanılmaktadır.

Dock coin resmi sitesine bu sayfadan giriş yapabilirsiniz.

Dock Coin Nereden Alınır?

dock coin nereden alınır

Binance üzerinden kayıt yaparak bu coini satın almanız mümkündür.

Dock Coin Nasıl Çalışır?

Dock coin blockchain yapısı ve merkeziyetsiz olması ile veri güvenliği konusunda bir yere bağlı olmadan çalışma avantajı sunuyor. Yapısı gereği özel şifrelemeler ile korunan kimlik bilgileri, zaman damgaları ile de mümkün olan en güncel şekilde saklanabiliyor.

Kimlik doğrulaması gerekli uygulamalarda kullanılmak üzere bağlantılar sağlıyor. Açık kaynaklı olması sayesinde de nasıl bir işlem yapıldığı çok daha net görülebiliyor. Sistemde aracılar olmadığı için de kişiler ya da kurumlar kimliklerini kendileri yaratabiliyor. Bu sayede kullanım kolaylığı ve ulaşılabilirlik en üst seviyede sağlanıyor.

Dock Coin Editör Yorumu

Dock coin fiyatı 2018 yılında ilk borsalara gelmeye başladığında 0,2 dolar seviyesindeydi. Bu seviyeden düşen coinin fiyatı 0,02 dolara kadar geriledi. Bu gerileme kısa zaman aralıkları ile devam etse de bir süre sonra kendisini toplamayı başardı. Ancak tarihler Haziran 2019’u gösterdiğinde coinin fiyatı 0,01 doların da altına düşmeye başladı. Bu düşüş yavaş olsa da süreklilik arz etmeye başladı.

Düşüşleri ile gündemde olan coin bir süre boyunca sabit seyirde ilerledikten sonra, Haziran 2020’de yani düşüşlerin yaşanmasının ardından bir yıl sonra tekrar yükselişe geçti. Bu yükseliş coin fiyatının 0,03 dolara kadar gelmesini sağladı. Özellikle o dönemden sonra 24 saatlik işlem hacminin de öncekilere göre 10 kat artması ile coinin değeri de yüksek seviyelerde tutunmaya devam etti. Bu durumun, Bitcoin üzerinde çok problem yaşanmaz ise bu şekilde devam etmesi bekleniyor.

İçeriğimiz sadece genel bilgileri ve bizim coinle ilgili yorumlarımızı içerir. Ancak bu yazı kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir

Dock coin nedir ve Dock nereden alınır içeriğiyle ilgili yorumlarınız var ise, aşağıdaki yorum formunu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Dock Coin Sıkça Sorulan Sorular

Dock için ICO ne zaman tamamlanmıştır?

ICO süreci 21 Şubat 2018 tarihinde tamamlanmış olup 20 milyon dolar seviyesinde satış gerçekleştirilmiştir.

Dock coin arzı ne kadardır?

Toplam token arzı 1 milyar DOCK olarak belirlenmiştir.

Dock coin için token türü nedir?

Token türü standart olarak ERC-20’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here