DREP Coin Nedir? – DREP Nereden Alınır?

0
806

Merak ettiğiniz coinlerle ilgili sorularınıza cevaplar verdiğimiz içeriklerden birisi ile karşınızdayız. Bu içeriğimizde DREP coin hususunda bilgiler paylaşacağız. Başlıkları incelediğinizde, DREP coin nedir ve nereden alınır sorularının işlendiğini görebilirsiniz. Yine de aradığınızı burada bulamazsanız hemen yorumlardan bize bildirin. En kısa sürede size dönüş yapıyor olacağız.

DREP/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı DREP Coin fiyat bilgileri için DREP Coin logosuna tıklayabilirsiniz.

DREP/TRY Fiyat Grafiği

DREP Coin Nedir?

DREP Coin Nedir

Merkezi olmayan itibar yönetimi sağlayan bir sistem olarak açıklayabileceğimiz DREP sistemi, blok zincirler üzerinden özel hazırlanmış olan bağlantı parçaları ve özel araçlar sayesinde uygulama geliştirilmesine olanak sağlıyor.

DREP kendi adını taşıyan bir tokeni genel sistem devamlılığı için kullanıyor. Borsalarda da sıkça görmeye başlayacağınız bu coin, sistemde yer alan itibar noktalarında ödül sistemine dahil olarak kullanıcılar arası etkileşimi artıracaktır.

Resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

DREP Coin Nereden Alınır?

DREP Coin Nereden Alınır

Binance üzerinden alım satım işlemleri bu linke tıklayarak yapabilirsiniz.

DREP Coin Nasıl Çalışır?

Standart inter ağında sahte hesaplar açanlar, doğru olmayan bilgileri yayanlar ve bu tarz yanlışları yapanların sayısının artıyor olması, birçok noktada internetteki bilgi kirliliğini de artırıyor. Haliyle sitelerin ya da kişilerin güvenilir olmaması demek onların değerlerinin de düşmesi anlamına geliyor. Bu tarz durumların önüne geçmek isteyen DREP ekibi de, blok zinciri ekosistemi üzerinden bir çözüm bulmaya çalışıyor.

DREP ismi merkeziyetsiz itibar yönetiminin İngilizce versiyonunun kısaltmasıdır. Adını aldığı itibar konusunda yapmaya çalıştığı şey ise, sistemde yer alan yararlı bilgilerin itibarını yükseltirken, yararsız bilgileri sistemden uzaklaştırmaktır. Birçok sosyal medya uygulaması ve sitede denenen durumu burada çok daha net ve kimsenin etkisi altında kalmadan, sistem üzerinden otomatik olarak yapmayı mümkün kılıyor.

DREP Coin Editör Yorumu

DREP projesi yapılan ICO sonrası incelendiğinde, borsaya girişler ile pek de etkili olmamış gibi görünüyor. Bunu söylememizdeki en büyük sebeplerden birisi, ICO’da belirlenen fiyatın daha altında başlayan borsa serüveninin uzun bir süre aynı şekilde devam etmesidir.

Fiyat grafiklerine bakıldığında 2020 yılının ortalarında tekrardan bu coine bir yatırım yapıldığı görülüyor ancak borsadaki işlem hacminin tekrar düşmesi ile fiyat da eski hallerine dönmüştür. ICO’da 0,0051 dolar gibi bir fiyat varken, 2020 Eylül ayı itibariyle 0,0035 dolar seviyeleri görülmektedir. Yine de projeye inanan büyük bir kitle olması sayesinde artışın devam edeceği düşünülüyor. Ancak bunun ne kadar süreceği tam olarak anlaşılamıyor. Yatırım yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Burada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

DREP coin nedir ve DREP nereden alınır konusundaki bu içerikle ilgili en sık sorulan sorular bölümü ile sizi baş başa bırakıyoruz.

DREP COIN Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

DREP coin toplam arzı ne kadardır?

Toplam coin arzı 100 milyar DREP’dir.

DREP token türü nedir?

Token türü ERC20’dir.

DREP coin ICO’su ne zaman yapılmıştır?

ICO 25 Nisan 2019 tarihinde yapılmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here