Elon Musk’tan Game Of Thrones Yıldızına Bitcoin Cevabı!

0
286

Dijital para birimi Bitcoin, 2020’de rekorlar kırmaya devam ederken aynı zamanda tekrar medyatik olduğu günlere geri dönmüş gibi gözüküyor. Daha önce 2017’de bütün medya kanallarında en çok konuşulan konulardan biri olan Bitcoin, 3 senelik istikrarlı bir yükseliş ardından medyada tekrar adından söz ettirmeye başladı.

Son 1 haftada özellikle ciddi bir yükseliş yakalayan Bitcoin, sadece son 24 saatte %5’den daha fazla değerini arttırmıştı.

Dijital para birimi beklenenin aksine dün 16.600 barajını 17440$’a kadar çıkarak kırdı. 2020 İçin 20000$+ üstünü hedefleyen dijital para birimi, dün gece Twitter üzerinde bir muhabbete konuk oldu.

Game Of Thrones’in en sevilen karakterlerinden biri olan Arya (Maisie Willaims) Twitter’den kullanıcılarına bu noktadan Bitcoin alınıp alınmayacağı anlamına gelen bir soru sordu. Maisie Bitcoin’de Long – Short pozisyonu seçmek için takipçilerinden yardım istedi.

Soruya cevap veren kişi ise daha önce Twitter’de Bitcoin ile ilgili çokça paylaşım yapan Elon Musk oldu. Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Maisie Williams’a esprili bir dil ile cevap verdi.

Maisie’nin paylaşımına gelen cevaplarda Game Of Thrones hayranları, dizinin yeni sezon çekimi için cüzdanını gönderebileceğini söyledi.

Daha önce Harry Poter’in yazarı J. K. Rowling Twitter üzerinden takipçilerine yatırım soruları sormuştu.

Maisie Williams ve Elon Musk’tan Bitcoin Yorumu

Elon Musk aylar önce The Witcher dizisi içinde oldukça benzer bir espri yapmış, dizinin jeneriğindeki token’i Bitcoin ile değiştirmişti.
Fenomen ve ünlü kişilerin son zamanlarda Twitter’de Bitcoin’i konuşmaya başlaması, Bitcoin yatırımcılarına 2017 yılını hatırlatıyor. Maisie Williams’ın yaptığı anketin sonucunda ise 663.473 bin kişi oy kullandı. Çıkan sonuç ise şu an %50,9 ile evet.

Ünlü isimler tarafından gelen bu tepkiler Bitcoin’in yükselmesi sırasında yeni yatırımcıların daha kolay kripto para piyasasına girmesini sağlayabilir.

Bitcoin Kaç TL, Bitcoin Kaç Dolar, Bitcoin Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Bitcoin Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Bitcoin’le ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here