Enjin (ENJ) Coin Nedir? – Enjin (ENJ) Nereden Alınır?

0
513

Kripto varlıklar konusundaki içeriklerimiz sürekli yenileri de eklenerek artmaya devam ediyor. Bugün sizlere Enjin (ENJ) coin nedir, Enjin (ENJ) nereden alınır gibi sorular ile birlikte bunların cevaplarını içeren bir içerik sunuyoruz. Konu hakkında merak ettiğiniz ancak burada bilgisini bulamadığınız noktalar var ise yorum bölümünden bunları bize belirtebilirsiniz.

ENJ/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için ENJIN logosuna tıklayabilirsiniz.

ENJ/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda ENJIN/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Enjin (ENJ) Coin Nedir?

Enj coin nedir

2009 yılında temelleri atılan Enjin Network, oyun dünyası ile blok zinciri dünyasını bir araya getiriyor. Günümüze kadar neredeyse 20 milyondan fazla kullanıcıyı bünyesine katmış olan bir sistemden bahsediyoruz.

Enjin ekosistemi Ethereum tabanlı olup, akıllı sözleşmeler üzerinden yürümektedir. Sistemi desteklemek için kullanılan kripto varlık ENJ coin’dir.

Daha fazla bilgi için resmî sitesine buradan gidebilirsiniz.

Enjin (ENJ) Coin Nereden Alınır?

enj coin nasıl alınır

Enjin coin satın almak için Binance sitesi kullanılabilir. Binance’e hızlı kayıt olmak için tıklayınız.

Enjin (ENJ) Coin Nasıl Çalışır?

Enjin’de dijital varlıklar “minting” diye adlandırılan bir şekilde ENJ coine dönüşür. Bu sayede de varlığın, gerçek hayatta karşılığı olur. Bu sayede elinizdeki varlıkları değerine göre satabilir ya da başkalarından satın alabilirsiniz.

Oyun ekosistemindeki pazarları çok daha güvenli ve hızlı bir hale getirmek ENJ ile mümkündür. Sistemde marketler oluşturulabileceği gibi birden fazla kişinin oynayabildiği oyunlar da üretmek mümkündür. Ayrıca Beam adı verilen sistem üzerinden oluşturulabilecek özel kampanyalar ile topluluğunuzu büyütmeniz mümkündür.

Enjin (ENJ) Coin Editör Yorumu

ENJ coin detaylı incelendiğinde başarılı bir süreç geçireceği en başından belli oluyordu. Zaten grafikler incelendiğinde de görülecek ki, bu düşünceler doğru çıktı. İki defa çok büyük pikler yapan bu coin, ilkinde 20 ikincisinde de fiyatını 6 katına kadar çıkararak ciddi bir ivme yakalamıştır.

Borsalarda ciddi anlamda bu coine olan talebin de artması yükselmenin çok daha hızlı olmasını sağlamıştır. 2020 yılı başında başlayan artışlar ivmelenerek devam etmektedir. Kısa bir süre Eylül ayı gibi durulacak görünse de sonrasında yine büyük bir artış beklentisi vardır.

Burada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yaparken dikkatli olunuz.

Enjin (ENJ) coin nedir ve Enjin (ENJ) nereden alınır başlıklı içeriğe ait kısa soru ve cevaplar aşağıdaki gibidir.

ENJ COIN Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Toplam Enjin coin arzı ne kadardır?

Toplam token arzı 1 milyar ENJ olarak belirlenmiştir. Eylül 2020 itibariyle piyasada dolaşan ENJ miktarı ise 820 milyondur.

Enjin için ICO ne zaman yapılmıştır?

2 Ekim ile 1 Kasım 2017 tarihleri arasında başarı ile gerçekleştirilen ICO’sunda 20 milyon dolara yakın bir yatırım elde edilmiştir.

Enjin token türü nedir?

ENJ token tipi ERC20’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here