EOS Coin Nedir? – EOS Nereden Alınır?

0
395

Blok zinciri dünyasına dair içeriklerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugün sizlerle paylaştığımız bu içeriğimiz dahilinde EOS coin nedir ve nereden alınır başlıkları altında önemli bilgileri bulabilirsiniz. Konu dahilinde merak ettiğiniz noktalar var ise yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

EOS/TRY Güncel Fiyatı

Güncel detaylı fiyat bilgileri için EOS logosuna tıklayabilirsiniz.

EOS/TRY Fiyat Grafiği

Yukarıda EOS/TRY fiyat grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

EOS Coin Nedir?

eos coin nedir

EOS, merkezi olmayan bir platform olarak kullanıcılara hizmet vermektedir. Özellikle merkezi olmayan uygulama geliştirmek isteyenler için, akıllı sözleşme içeren bir yapıya sahip olan EOS bu haliyle birçok farklı dApp için önemli bir geliştirme alanı sağlar.

Sistem kendi adını taşıyan token olan EOS’u kullanır. Bu token sadece kripto para işlemlerinde kullanılmıyor. Sistem genelinde onay verme sürecinde etkili olan fikir birliği için gerekli yetkileri de sağlar.

EOS ile ilgili daha fazla bilgiye kendi sitesinden de ulaşabilirsiniz.

EOS Coin Nereden Alınır?

eos coin nereden alınır

EOS coini satın almak için Binance’ye buradan kaydolabilirsiniz.

EOS Coin Nasıl Çalışır?

EOS projesi diğer blok zinciri ağlarının genelinden farklı olarak madencilik gerektirmez. Sistem dahilinde kullanılan DPoS algoritması ile gerekli olan onay işlemleri yapılır. EOS projesi merkezi olmayan bir uygulama ağı olarak da düşünülebilir.

EOS sistemi, herkese açık yapısı ile de önemli bir misyonu yerine getirir. Şeffaf olma özelliği ile sistemde gerçekleşen herhangi bir durum diğer kullanıcılar tarafından rahatlıkla takip edilebilir.

EOS Coin Editör Yorumu

EOS fiyatı grafikler incelendiğinde çok yüksek bir seviyeden başlayıp, sonrasında ise düşüşe geçmiştir. Ancak 2018 yılı başında ciddi bir artış ile 0,50 dolardan 16 dolara kadar yükselmiştir. Bu yükselişin ardından kısa bir sürede tekrardan klasik satışların sonrası düşüş yaşansa da tekrardan Nisan 2018’de bir artış ile 18 dolara kadar ulaşıldı.

EOS coin 2020 yılına kadar kısa süreli iniş ve çıkışlar ile gelmiş olsa da 2020 başında küçük bir yükseliş ile yıla başlamıştır. Özellikle de borsalardaki işlem hacminin artmasının yanında EOS’un fiyatı daha stabil bir konumda yer almıştır. Bu durumun bir süre daha bu şekilde devam etmesi bekleniyor. 2021 yılında ise yapılacak duyurulara ve yine borsalardaki işlem hacmine göre değişen duruma göre artış beklentisi de bulunuyor.

Burada yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

EOS Coin Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

EOS coin nedir ve EOS coin nereden alınır konulu içeriğe dair sıkça sorulan soruları altta başlıklar halinde bulabilirsiniz.

EOS coin arzı ne kadardır?

Toplam dolaşıma girmesi planlanan coin miktarı 1 milyar EOS’dur.

EOS token türü nedir?

Token türü ERC20’dir.

EOS ICO’su ne zaman yapılmıştır?

ICO 2017 yılında tamamlanmış olup milyar dolarlık bir yatırım elde edilmiştir. Bilinen en yüksek ICOlardan birisi olarak da tarihe geçmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here