Ethereum 2.0: 235.168 ETH %50’e Yaklaştı. Meraklı Bekleyiş 2 Gün Sonra Bitiyor!

0
289
  • Depozito sözleşmesinde devredilen Ethereum Miktarı, 235.168 ile tarihte bir rekor kırıyor!
  • Ethereum için sürenin sonu yaklaşırken gerilim artabilir!

Geçtiğimiz hafta Ethereum 2.0’nin 0. aşamasının başlatılması için ETH Stalking süreci başlamıştı. Sürecin başarıyla tamamlanması için gereken ETH’nin %50’e yakın bugün toplandı. Sürecin tamamlanması için 289.10 ETH toplanması gerekiyor. 24 Kasım’a kadar belirlenen bu vaktin yeterli olmaması durumunda ETH 2.0 ertelenebilir!

Son iki günde ETH Stake oranları birden artmış ve bununla beraber Ethereum’da artmaya başlamıştı.

Balinalar ETH 2.0’da Yerini Aldı!

Kripto para analisti Camilla Russo tarafından hazırlanan raporda daha şimdiden 3 balinanın ETH 2.0 sözleşmesinde yerlerini aldığı ortaya çıktı. Balinalar stake için piyasaya sürülen ETH’nin %25’inden sorumlu tutuluyor.

Ethereum’un Mucidi Vitalik Buterin, ETH 2.0’da yer alan yatırımcıların süreç sonunda karlı çıkacağını, artışın 24 Kasım’a kadar tamamlanacağını düşündüğünü dile getirmişti. Ethereum’un Proof-of-Stake’e dayalı yeni bir protokole geçmesini yatırımcılar merakla izliyor.

Piyasa değeri 61 Milyar olan Ethereum şu an 546 Dolar’a çıkan hacmiyle yılın en yüksek seviyelerini gördü.

Ethereum Kaç TL, Ethereum Kaç Dolar, Ethereum Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ethereum Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Kriptodede olarak ETH 2.0’a dair en güncel haberleri sizinle paylaşıyor olacağız. Aşağıda yer alan butonlar üzerinden bu haberi paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here