Ethereum 2.0 ve Devamında 900 Dolar Hedefleri Gerçekçi Mi? Analist Yorumları!

0
267
  • Güvenilir, sorunsuz geçen bir ETH 2.0 Lansmanı, Ethereum için güçlü bir yükselişin başlangıcı olabilir.
  • ETH 2.0 grafikleri artış için umut vadediyor mu?

Fxstreet üzerinde yapılan analize göre, tarihin en büyük 2. dijital para birimi Ethereum için yukarı yönlü bir momentumun birçok sebebi var. 18 Kasım’da 500$ hedeflerine çok yaklaşan ETH 2.0, kapıdan geri dönmüştü. Bugün sizlere Fxstreet tarafından yapılan analizi detaylı olarak aktaracağız.

ETH 2.0 Büyüyor Mu?

Tüm dünyada kripto para yatırımcıları Ethereum’un 2.0’ı için çıkan haberleri merakla takip ediyor. Kripto para birimi endüstrisi için oldukça önemli gelişmelerin yaşanacağı bu gelişmede: daha güvenilir, daha kararlı ve ölçeklenebilir bir kripto para birimi hedefleniyor.

Lansman için tüm işaretler şu an için 1 Aralık tarihini gösteriyor. Lansman zamanı yaklaşırken herkes ETH 2.0 için stake edilen miktarlar bakıyor. Şu ana kadar 524,288 ETH’nin sadece %19’u toplanabildi. Fakat yatırımcıların önemli bir kısmı ve Fxstreet ETH 2.0 başlangıcının gecikmeyeceğine neredeyse emin gözüküyor.

Vitalik Buterin 2.0 için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını geçtiğimiz haftalarda belirtmişti.

ETH Grafikleri Olumlu Olarak Yorumlanıyor

Ethereum yatırımcıları tokenlerini satmak konusunda çok istekli gözükmüyor. Bu nedenle Ethereum’un yükselişine inananların sayısı bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Fxstreet tarafından yapılan ölçüm grafikleri, ETH için olumlu birçok imge barındırıyor. Ethereum’a yeni kullanıcı girişleri şu an için bekleneni karşılıyor. ETH fiyatının artışı ve yeni kullanıcıların piyasaya girdiği anlar uyuşuyor. Bu kripto para biriminin yükselişini daha gerçekçi bir hale getiriyor.

Aynı zamanda Ethereum’un ağ büyümesi ve fiyatı grafiklerde birbirine uyum sağlıyor. Ethereum zincirine katılan yeni kullanıcılar ve yukarı doğru fiyat çıkışları birbirini takip ediyor.

Ethereum İçin 2020 Sonu Tahminler Ne Diyor?

IOMAP verilerine göre 1.2 milyon adresin 460 ile 473 dolar arasında 10,3 milyon ETH satın aldığı listeleniyor. bu çok önemli bir tutar ve Ethereum’dan 500$’dan fazlası beklendiğini gösteren en önemli veri.

Bu kadar yüksek bir talep Ethereum için önemli bir direnç olacağını simgeliyor denilebilir. Asıl yükseliş ise 500$’ın çıktıktan sonra olabilir. Yükselen bir ETH en çok güven veren kripto paralardan biri olacaktır. Bu nedenle fiyatın 700$ ya da 900$ noktalarına beklenenden daha kısada çıktığını görebiliriz.

Elbette tablo sadece iyimser veriler sunmuyor. ETH’nin 2.0 lansmanında yaşayacağı gecikmeler ya da başarısızlıklar, ciddi bir satış baskının oluşmasına neden olabilir. Bu noktada 460’dan 400$’a kadar bütün direnç noktaları panik için yok olabilir. 400$’a hızlıca düşen bir ETH, yatırımcılar için gerçek bir kabus olabilir.

Ethereum Kaç TL, Ethereum Kaç Dolar, Ethereum Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ethereum Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Ethereum ile ilgili bu güncel haberi hemen paylaşmak için aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here