Ethereum 463 Dolardan Geri Döndü! ETH – USD Düşüyor! – Son Dakika

0
249

Ethereum fiyatı son iki günde farklı noktalarda değişmeye devam ediyor. 480 Dolardan 454 Dolar’a kadar dün gerileyen Ethereum, bugün başka bir noktayı tekrar test etti.

ETH Direnç Noktaları Neler?

Kripto para analistleri tarafından 500$ 510$ 520$ direnç, 425$, 415$, 405$ ise destek noktaları olarak belirlenen Ethereum, istenileni vermekte zorlanıyor. Ethereum 2.0 haberleriyle 2020 sonunda harekete geçen Ethereum, 500$ noktasına ulaşmakta şu ana kadar başarısız oldu. Gün içinde 465$’a kadar çıkan Ethereum anlık olarak 440$ üzerinde değer görüyor.

Son 24 saat içinde değer kaybı %0,59 olan para birimi, kırmızı trendinde bekleyişini sürdürüyor. Son 9 günde küçükte olsa bir istikrar yakalayan Ethereum, tam olarak kullanıcılarına güven vermek konusunda sorunlar yaşıyor.

ETH yatırımcıları için şu an Ethereum’un değeri oldukça riskli algılanabiliyor. Kripto para analistlerinin ETH için 400$’a kadar düşen direnç noktaları çiziyor olması, yatırımcıların daha dikkatli davranmasına neden oluyor.

Bitcoin’e karşı 2020’nin son çeyreğinde genel olarak düşüş yaşayan Ethereum, analistlere göre kırmızı noktada kalmaya devam etmesi büyük ihtimal olarak değerlendiriliyor.

Ethereum için yükselmeye hala fırsat var. Analistler 2.0’ın daha önce iptal edilen 2.0 lansmanlarından dolayı tam olarak fiyatlandırılmadığını düşünüyor. İyi geçen bir lansman ile ETH 500$ direncini ve daha fazlasını aşabilir.

Ethereum Kaç TL, Ethereum Kaç Dolar, Ethereum Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ethereum Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Ethereum Direnç Noktalarıyla ile ilgili bu güncel haberi hemen paylaşmak için aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here