Ethereum 520$ Direncini Kırdı! Ethereum Rekora Gidiyor! Mevduatlarla Beraber Yükseliş!

0
218
  • Ethereum 500$ tavan fiyatını başarıyla kırdı ve 2 yılın en yüksek değeri olan 520$’a kadar çıktı.
  • Ethereum’un 500$ üzerindeki hareketleri, ETH 2.0 sözleşmesinde toplanan mevduatla aynı anda artıyor.
  • Yavaş ilerleyen stake süreci bir günde %8 artarak %20’den %28’e kadar çıktı!
  • ETH için gerekli mevduatın toplanmasına daha 1 aydan fazla zaman var.
  • Mevduatlarla beraber ETH’de yeni rekorlar görebiliriz.

Ethereum(ETH) en son 2 yıl önce 500$ üzerinde fiyatlanmıştı. Son hafta istikrarlı bir yükseliş gösteren para birimi Haziran 2018’den sonra tekrar 500$ üstüne çıktı ve 21 Kasım 2020 itibariyle 520$ direncini kırdı. 1 Aralık olarak planlanan ETH 2.0 başlangıcı, ETH ile beraber yükselmeye devam ediyor. İlk günler mevduat hesabının yavaş ilerlemesi yatırımcıları meraklandırsa da şu an için ETH’de her şey iyi gidiyor.

ETH Mevduatları ve ETH Aynı Anda Hızla Artıyor!

Yükselmenin belirlenen tarihte başlaması için belirlenen 524.288ETH, 21 Kasım itibariyle hızla artmaya devam ediyor. Şu ana kadar 148.032 ETH toplandı ve dün bu rakam 106.976 ETH olarak kayıtlara geçmişti.

ETH’nin 500$ üzerinde yaptığı yükseliş toplanan mevduat miktarlarıyla beraber ilerliyor. Yatırımcılarına güven veren ETH, yeni ve eski yatırımcıları tekrar ETH üzerinde toplamaya şimdiden başladı. CryptoQuant.com üzerinde paylaşılan grafikte ETH değerinin, mevduat artışıyla olan birlikteliği daha net gözüküyor.

Mevduat Hesaplarıyla Beraber ETH Değeri Artmaya Devam Edebilir!

ETH2.0’da yaşanan mevduat artışları ETH fiyatı üzerinde etkili olmaya devam edebilir. Analistler toplanan mevduatın ETH’nin artışıyla doğru orantıda olacağı konusunda şimdiden hem fikir.

ETH mevduatları artmaya devam ederken önümüzdeki haftalarda ETH için epik artışlar yaşanabilir.

Fakat ETH ve Bitcoin için bir düzeltme geleceğini düşünen analistlerin sayısı da epey fazla. Bu nedenle yatırımcıların dikkatli olmasına ve düşük kaldıraçlar kullanması gerektiğine dair önemli uyarılar analistler tarafından gelmeye devam ediyor.

Ethereum Kaç TL, Ethereum Kaç Dolar, Ethereum Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ethereum Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

ETH yılın en yüksek seviyelerine doğru ilerliyor. Kriptodede olarak ETH’e dair en güncel haberleri sizinle paylaşıyor olacağız. Aşağıda yer alan butonlar üzerinden bu haberi paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here