Ethereum Fiyat Tahmini: ETH Direncin Daha Az Olduğu Bir Yola Giriyor!

0
270
  • ETH fiyatı Temmuz 2018’den bu yana ilk kez 500$ üzerine çıktı.
  • En yakın ETH hedefi 530 dolar.
  • RSI’e göre sonraki hedeften önce düzenleme gelebilir.

Ethereum, akıllı sözleşme devi iki günü negatif olarak kapatıkdan sonra 20 Kasım Cuma itibariyle tam bir geri dönüş yaptı. Göze çarpan bir tırmanış yapan ETH 28 ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Bir gün içinde sadece %7 değer kazanan para birimi, bütün yatırımcılara kendini tekrar hatırlattı.

Ethereum İçin En Yakın Hedef 530 Dolar Mı?

Fxstreet analizine göre ETH için en yakın hedef 530$ olarak gözüküyor. Kripto para birimi için 530$ seviyesine kadar ciddi bir direnç noktası gözükmüyor.

1 Kasımdan itibaren kademeli artan ETH için kripto para analistleri farklı yorumlarda bulunabiliyor.

IntoTheBlock’un “Para Etrafında Fiyat Giriş / Çıkış” (IOMAP) modeli güçlü bir direnç alanı olarak 530 $ ‘ı gösteriyor.

ETH İçin Sert Bir Düzeltme Hala Konuşuluyor

İyimser bir görüntü çizen Ethereum için sert bir düzeltme hala konuşuluyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI)’e göre 530$ seviyesinden önce Ethereum sert bir düzeltmeyle karşı karşıya kalabilir. Bu direnci kırmak için ETH 470$ seviyesine kadar geri çekilebilir.

Ethereum Kaç TL, Ethereum Kaç Dolar, Ethereum Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ethereum Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

ETH yılın en yüksek seviyelerine doğru ilerliyor. Kriptodede olarak ETH’e dair en güncel haberleri sizinle paylaşıyor olacağız. Aşağıda yer alan butonlar üzerinden bu haberi paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here