Ethereum Fiyat Tahmini: Ethereum Yükselişe Devam Edebilir!

0
242

Kripto para dünyasının yükselişinden nasibini alan kripto para birimleri Bitcoin ile sınırlı değildi. Ethereum da, 2020’de en hızlı yükselen kripto para birimlerinden biri oldu ve direnç seviyelerini hızlı bir şekilde kırmayı başardı. ETH / USD piyasasının sağladığı son veriler, grafiğin kuzeye doğru ilerlemeye devam edeceğini gösteriyor. Dilerseniz birlikte yeni dönemin direnç ve destek seviyelerine göz atalım.

ETH / USD pazarının yeni anahtar seviyeri aşağıdaki gibi:

  • Direnç seviyeleri: 850, 900, 950 Dolar
  • Destek seviyeleri: 600 $, 550 $, 500 $

Ethereum 2 Kasım’dan beri yükselişine devam etti. Daha sonra gelen fiyat düzeltmeleri ise kripto para biriminin aniden 400 dolar’ın altına düşmesine sebep oldu. Süreç devam ederken Ethereum yeniden yükselişe geçti ve şu an grafik kuzey yönünde ilerlemeye devam ediyor.

Ethereum fiyat tahmini

Bu yazı yazılırken Ethereum 742 Dolar seviyesini zorlamaya devam ediyor. Yatırımcıların bu hafta için beklediği değer 750 Dolar. Piyasanın 2021 yılının ilk günlerinde nasıl ilerleyeceği ise merakla bekliyor.

Ethereum 2021 Yılında Ne Olacak?

Ethereum’un 2021 yılında nasıl bir trend izleyeceği ile ilgili analistler ikiye ayrılıyor. Bitcoin’in pazar içerisinde çok hızlı bir şekilde yükselişi Ethereum’un önünü kesebilir. Özellikle son dönemlerde tüm zamanların en yüksek noktasına ulaşan Bitcoin, Ethereum yatırımcılarını kararsızlığa sevk ediyor. Fakat halen Bitcoin ile ilgili gelebilecek yeni düzenlemeler tartışıldığı için, yatırımcılar Etheruem’u güvenli liman olarak görebilirler. Bu durumda 2021’in yeni yatırım tercihi Ethereum olabilir. Şu an yeniden yüksek seviyelerinde görülen Ethereum fiyat düzeltmesi gelmez ise 900 Dolar’a çıkacak gibi görünüyor. Yeni bir fiyat düzeltmesi ise kripto para biriminin yeniden 400 Dolar civarına gerilemesine sebep olabilir. Ethereum yatırımı yapanların bu sıralar grafiklerden gözünü ayırmaması gerekiyor.

Ethereum Kaç TL, Ethereum Kaç Dolar, Ethereum Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ethereum Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Ethereum’la ilgili bu paylaşımı aşağıda yer alan butonlardan paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here