Ethereum Geliştiricileri ETH 2’yi Duyurabilir

0
208

2020 Yılında Ethereum için en çok konuşulan konulardan biri şüphesiz Ethereum 2.0 oldu. Ethereum yatırımcıları ve diğer dijital para birimi takipçileri tarafından merakla beklenen 2.0 gelişmeleri, süreç içerisinde birçok sorun ve ertelemeyle karşı karşıya kaldı. Geliştiriciler ETH 2.0’ı birden fazla ertelemek durumunda kaldı. Bu tür gelişmeler kripto para dünyasında ETH 2.0’a dair ciddi hayal kırıklıkların oluşmasına neden oldu.

İşler Bu Sefer ETH 2.0 İçin Farklı Olabilir

Ethereum için gerçek lansman vakti bu sefer gelmiş olabilir. Geliştiricilerden 2020 yıl sonuna kadar ETH 2.0’in geleceğine dair birçok ciddi ipuçları ortaya dökülüyor.

ConsenSyS geliştiricisi olan Ben Edgington, 2.0’ın ilk versiyonunun çok yakın zamanda ortaya çıkacağını bunun ilk kısmının mevduat sözleşmelerini kapsayan bir gelişme olacağını dile getiriyor.

Bu hafta içerisinde Ethereum 2.0 ile teyit edilmiş yeni bilgiler ortaya çıkabilir.

Ethereum 2 Nedir? Bu Güncelleme Ne İşe Yarayacak?

Ethereum blockchain ağının performansına yapılan geliştirmelerin, köklü değişmelerin tamamlanması sonucunda ortaya Ethereum 2.0 çıkacak. Ethereum 2.0, Ethereum’un daha güncel ve yenilikçi teknolojilere sahip hali için kullanılıyor. Gelen en büyük 2 yenilik ise Proow Of Work ve Proof Of Stake özellikler olacak.

Ethereum Kaç TL, Ethereum Kaç Dolar, Ethereum Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ethereum Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Ethereum 2.0 ile ilgili bu güncel haberi hemen paylaşmak için aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here