Ethereum Hazırlanıyor: 600 Dolarlık Yeni Atak!

0
246

Yatırımcılar tarafından Ethereum’un davranışları her geçen gün daha detaylı inceleniyor. Kısa süre içerisinde gösterdiği yeni fiyat artış atakları ile dikkatleri üzerine çeken Ethereum, yatırımcılarını epey sevindirebilir. Kripto para dünyasında bugünlerde yeni bir atak bekleniyor. Hızlı bir şekilde yatırım almaya devam eden Ethereum, uzun vadede de kısa vadede de değer artışı yaşayacak gibi görünüyor. 600 Dolar’lık direnci geçtiğimiz ay kıran ve 620 Dolar’a kadar çıkıp yeninden değer kaybeden kripto para birimi sahalara geri dönüyor olabilir.

Analistlerin yaptıkları açıklamalara göre şu an Ether alımları yeniden hızlanmaya başladı. Sanal para, kısa süre içerisinde yapacağı 600 Dolar atağına hazırlanıyor. Mart ayının başından beri artmaya devam eden ETH’nin geçtiğimiz dönemlerde 655 Dolar’a kadar çıkması, piyasalarda epey hareketlilik yaratmıştı. Geri çekilme zirvelerine kadar erişen ve yatak dirençlere takılarak yoluna devam eden kripto para birimi, teknik göstergelerin belirsiz sinyallerine rağmen emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Kripto para yatırımcılarından biri olan @CryptoNTez’e göre, Ether oldukça yakın zaman içerisinde tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak. Özellikle güncel parabolik grafiğin tam olarak bunu söylediğini belirten yatırımcı, çok sayıda direnç noktasının da bulunduğunu fakat Ether’in teknik göstergelerin olumsuz senaryolarına rağmen emin adımlarla devam edebileceğini vurguladı.

Ethereum parabolik grafik

Peki Gelecekte Ne Olacak?

26 Kasım’da Ethereum büyük çaplı bir düşüş yaşadı ve yaklaşık olarak 480 Dolar’lık seviyeye kadar geriledi. Fakat bu sınırdan sonra emin adımlarla hızlı bir şekilde yükselmeye devam etti. Elbette bu konuda indikatörlerin ve diğer teknik göstergelerin tek bir doğruyu işaret ettiklerini söyleyemeyiz fakat, RSI’ye göre yükseliş ivmesi oldukça yüksek.

Ether grafik

Direnç alanları ile ilgili oldukça detaylı analizler yapmak mümkün. Altı saatlik grafiğe bakıldığında 26 Kasım’dan sonra ilk direnç noktasının 620 Dolar noktası olduğu söyleniyor.

Yapılan son analizlere göre ETH / USD paritesi 620 Dolar’a kadar çıkacak. Bu da önemli bir direnç noktası olduğu için yatırımcıları epey sevindiriyor. Fakat şimdilik halen pek çok şey net değil. Uzun vadede ise trendin ne yöne doğru evrileceği konusunda net bir şey söylemek elbette mümkün değil.

Ethereum Kaç TL, Ethereum Kaç Dolar, Ethereum Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ethereum Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanarak haberimizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here