Ethereum İçin Tehlike Çanı 315 Dolar İçin Çalıyor!

0
258

Altcoinler Ekim ayında artan Bitcoin’i takip etmekte zorlandı ve olumsuz düzeltmelerle mücadele etti. Mücadelenin en zor olduğu dijital paraların başında ise Ethereum geldi. Ekim ayını sert bir düşüşle tamamlayan Ethereum, direnç noktalarında başarılı olamadı.

Son zamanlarda yaşadığı değer artışlarını sert düşüşler ile tamamen kaybeden Ethereum, ters rüzgarı karşısına tam olarak aldı. Dezavantajlı bir posizyonda kademeli olarak düşen ETH hakkında birçok yeni yorum geliyor.
Avrupalı bir Analist Ethereum için oldukça kritik olan bir 315 dolar hedefi analiz etti.

Ethereum’un yakın zamanda kaderini belirleyecek olan en önemli nokta 380 dolar direnç noktasını ne kadar devam ettirebileceği olacak. Analist bu seviyelerde yaşanacak sert bir kırılmanın 315 dolara kadar gidebileceğini dile getiriyor.

Ethereum 380 Seviyelerini Korur Mu?

Ethereum sabah saatlerinde 382 dolar seviyesinde gezinirken şu an aktif olarak 386 dolar seviyesinde. Son birkaç haftadır sert düşüşler yaşayan ETH, dün anlık olarak 400 $ seviyesini gördü fakat burada tutunamadı.

Ethereum için en kritik direnç noktaları 380$ ve 368$ olacak. Bu noktalarda yaşanabilecek hayal kırıklıkları, ETH için kısa vadede oldukça yıkıcı olabilir.

Ethereum önümüzdeki günlerde Bitcoin ve diğer altcoinlerin gidişatına göre oldukça farklı noktalarda fiyatlandırılabilir. Yukarı ya da aşağı yönlü küçük kıvılcımlar, ETH için büyük bir hareket anlamına gelebilir. Özellikle son günlerde artan 2.0 dedikodularının tekrar iptal olması durumunda, ETH için oldukça zor dönemler başlayabilir.

Ethereum Kaç TL, Ethereum Kaç Dolar, Ethereum Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ethereum Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Ethereum Direnç Noktalarıyla ile ilgili bu güncel haberi hemen paylaşmak için aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here