Ethereum İçin Yükseliş Vakti Mi? Ethereum Fiyatı 2 Ayın Zirvesine Gidiyor

0
281

ABD seçimlerinde yaşanan belirsizlikler ve buna bağlı olarak yaşanan USD düşüşleri, kripto para birimleri için yükseliş anlamına geliyor.

  • Biden’in galibiyete yakın olması, Dolar’ı diğer para birimlerine karşı zayıflatıyor olabilir.
  • ETH fiyatı sadece bugün %6 artarak, 2 ayın en yüksek seviyesine çıktı.
  • Bitcoin’in 420$ noktasında direnç oluşturup, 445$’ı aşması durumunda, 490$ yeni hedef olabilir.

Ethereum 2.0 İçin 1 Aralık Konuşuluyor

ABD Seçimlerinde Joe Biden galibiyeti Dolar’ın düşüşüne neden olarak gösteriliyor. Seçim vaati olan teşvik paketlerini yayınlaması durumunda Dolar’ın değer kaybedeceğini düşünen yatırımcılar, Dolar’dan çıkış yapıyor. Bu sırada BTC, seçim sürecinde gösterdiği sağlam performans ile iyi bir seçim haline geldi.

Ethereum 2.0 için artan 1 aralık dedikodulara, ETH’nin yükselişinin en büyük sebebi olabilir. ETH’nin yükselmesi siçin 16.384 kullanıcının 32 eter kullanması gerekecek. ETH kurucu ortağı son olarak ”Simüle ettiğimiz farklı ortamlarda binlerce test yaparak, ETH 2.0’ı en iyi hale getirdik, güçlü bir şey çıkaracağız” demişti.

“Topluluğun, artık gerçek değeri tehlikede olan Eth2’nin ilk aşaması etrafında canlandığını görmekten büyük heyecan duyuyoruz.”

Joe Lubin

2 Ayın Zirvesi ETH Yatırımcılarını Sevindiriyor

ETH’nin bugün %6 artan değeri, ETH için HODL olarak bekleyen yatırımcıları sevindirdi. Alıcılar son zamanlarda ciddi düşüşler yaşayan ETH için oldukça tedirgindi. ETH 2.0 ile ilgili artan haberler ve dedikodular, fiyatın artmaya devam etmesini sağlayabilir.

Ethereum Kaç TL, Ethereum Kaç Dolar, Ethereum Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ethereum Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Ethereum Fiyat Noktalarıyla ile ilgili bu güncel haberi hemen paylaşmak için aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here