Ethereum Sakince Yükseliyor Fakat 500$’e Hala Yakın Değil

0
228

Kripto para analistlere Ethereum’un yükselişiyle ilgili verileri değerlendirmeye devam ediyor. ETH 2.0 Haberlerinin Ethereum için istenileni tam olarak vermemiş olması, analistlerin en çok üzerinde durduğu noktalardan biri.

Ethereum son aylarda üzerinde olan düşüş trendini kırmış ve sakin bir yükselişle zirve noktalarından birine doğru yaklaşmıştı. ETH İçin oldukça kritik olan 500$ sınırı henüz aşılmış değil.

Yukarda yer alan grafik Ethereum’un Ekim ve Kasım aylarında yaptığı hareketleri temsil ediyor. 420$ direncinin üstünde kalmayı bir şekilde başaran Ethereum, ana direnç noktasını 440$’a çekerse, 500$ noktasına daha rahat tırmanabilir.

Şu an için alış ve satış konusunda ciddi bir baskı olan Ethereum’da trendler sürekli olarak değişiyor. Ayılar piyasayı zaman zaman ele geçirirken, işler daha sonra tam tersine dönebiliyor. Analistlere göre 440$ direncinin sürdürülmesi şu an Ethereum için en önemli olay.

Ethereum’un günlük grafikleri, Ethereum için yukarı dönüşün hala mümkün olduğunu gösteriyor. Destek noktalarından yeterli verimi alırsa Ethereum günler içinde 500$ seviyesini görebilir.

Ethereum 2.0 haberleriyle istediği yükselişi yakalayamayan dijital para birimi, haberlerin daha somut olmasıyla yükselişinde daha büyük bir katkı bulunabilir.

Ethereum 2.0 Proof-Of-Stake için yenilikler getiriyor. ETH Fiyatına ağ yükseltmesi yapılması şu an Ethereum yatırımcılarının en çok tutunduğu noktalardan biri.

Ağ yenileme ve yeniden yapılandırma işlemleri Ethereum için bambaşka bir zeminin açılışı anlamına geliyor. Şuan Ethereum ağında yaşanan büyük sorunları çözecek olan bu güncelleme, işlem sırası ve ağ tıkanıklığı gibi konularda ciddi atılımların olmasını sağlayacak. Ethereum’un yükselişi daha önce birçok kez teknik sebeplerden dolayı tıkanmış ve ciddi tartışmalar oluşmuştu.

Ethereum Kaç TL, Ethereum Kaç Dolar, Ethereum Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ethereum Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Ethereum Direnç Noktalarıyla ile ilgili bu güncel haberi hemen paylaşmak için aşağıdaki paylaşım butonlarını kullanın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here