Ethereum Trendleri Parabolik Bir Noktaya Doğru İlerliyor!

0
227

Kripto para borsasında oldukça istikrarlı grafikleri ile dikkat çeken Etheruem ve Bitcoin, yatırımcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Finans analistlerinin yaptıkları açıklamalara göre, özellikle Ethereum’un grafiğini oluşturan güncel hareketler, daha küçük oranlı işlem hacimlerine sahip olan diğer altcoin’lerinin de büyümesi ve gelişmesi için çok sayıda fırsat yaratıyor. Bu da yatırımcıların yeni nesil altcoin’lere daha sıcak bakmasına sebep oluyor.

Peki, yakın vadede Ethereum’un trendleri nasıl ilerleyecek? Finans analistlerine göre bu, büyük ölçüde Bitcoin grafiğine bağlı olacak. Eğer DeFi trendlerinde bir hareketlilik gözlemlenmeye başlanırsa, Ethereum’un fiyat artışının kimse önüne geçemeyecek. Bu tür bir senaryoda Bitcoin’in ters bir gidişatı bile Ethereum’un yükselmesini durduramayabilir.

Ether'in güncel grafik yorumu

Ethereum böyle bir durumda direnç noktasını 500 Dolar’a kadar düşürmek zorunda kalabilir. Son dönemlerde gerçekleşen işlem hareketleri Ethereum’u parabolik bir grafiğin içerisine sokarken, yatırımcılar önümüzdeki günlerde ne yaşanacağını merak ile bekliyorlar.

Ethereum şu anda 460 Dolar ile ve yüzde 3’ün biraz üzerinde bir oran ile işlem görüyor. Aslında bakılırsa bu oran günlük olarak yaklaşık 470 Dolar’dı ve şu an düşüşte. Fakat yine de, temel destek seviyesinin üzerinde gerçekleşen işlemler Ethereum yatırımcıları için son derece iyi sonuçlar doğuracak.

Ethereum Kaç TL, Ethereum Kaç Dolar, Ethereum Fiyat Grafiği vb. güncel piyasa bilgileri için Ethereum Fiyatı sayfasına göz atabilirsiniz.

Haberimizi arkadaşlarınızla paylaşmak için aşağıdaki paylaşım butonlarından yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here