Fidelity Digital Assets Daha Fazla Kripto Mühendisi İstiyor

0
237

Kripto paralarla ilgili yaptığı yatırımlarla ilgili üzerine çeken Fidelity Digital Assets, son zamanlarda yayınladığı kripto para mühendisi ilanlarıyla herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor. 20’den fazla mühendisi işe almak isteyen Dev şirketin, projesinin ne olacağıyla ilgili birçok dedikodu dönüyor. Bu nedenle işe alım ilanlarında yer alan ipucular üzerinden çıkarımlar yapılıyor.

Ekibimiz, dijital varlıklara yapılan yatırımları güvence altına almak, ticaretini yapmak ve desteklemek için kurumsal düzeydeki platformumuzu genişletmek için yirmiden fazla tutkulu ve yenilikçi mühendis işe almak istiyor.

Fidelity Digital

Bitcoin ve Blockchain teknolojisiyle ilgili çıkardığı ürünler ve teknolojilerle kripto dünyasının en sevilen şirketlerinden biri olan Fidelity, gelecek günlerde büyük bir duyuru yapabilirler. Şu an için işe alımla ilgili bilgi vermemek için büyük çaba sarf eden şirket, herkesin dikkatini üzerine çekiyor.

  • Yeni işe alınan mühendislerin ne iş yapacağı bilinmiyor
  • Fidelity açıklamasında Bitcoin saklama ve transfer hizmetleri üzerinde çalışıyoruz dedi.
  • Bugün Fidelity iki yeni varlık posizyonu güncellemesi yaptı. Birincisi Tam veri mühendisi diğeri ise kıdemli muhendislik yöneticisi oldu.
  • Fidelity işe alımların kısa süre içerisinde tamamlanacağını dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here