Ankr Fiyatı - 1.2 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Ankr
ANKR

Ankr Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 108. Sırada Yer Almaktadır.

Ankr Piyasa Değeri: 8,499,004,241
Ankr Son 1 Saatteki Değişim Oranı: -1.42%
Ankr Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -7.52%
Ankr Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -4.65%

Ankr ile Alakalı Linkler:

Ankr, WEB 3.0 olarak adlandırılan bir hizmet ağı için gerekli gördükleri uygulamaları sağlayan bir blok zinciri girişimidir. Özellikle veri iletimi konusunda gizlilik, güvenlik ve hızı düşük maliyetler ile sağlamak için bulut teknolojilerinden yararlanır. Ayrıca API servisleri oluşturarak sistem dahilindeki uygulamaların veri alışverişine olanak sağlar.  Sistemde kullanılan coin kendi adını taşır.

Ankr Nedir” başlıklı rehberimizden ANKR ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ankr ÇeviriciAnkr to TL, USD, EURO

1 Ankr Kaç Türk Lirası?, 1 Ankr Kaç Dolar?, 1 Ankr Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Ankr kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Ankr olduğunu aşağıdaki Ankr Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Ankr Grafiği

Anlık güncellenen Ankr Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Ankr Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.