Bitcoin Cash Fiyatı - 6,488.9 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Bitcoin Cash
BCH

Bitcoin Cash Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 11. Sırada Yer Almaktadır.

Bitcoin Cash Piyasa Değeri: 121,385,999,281
Bitcoin Cash Son 1 Saatteki Değişim Oranı: -0.55%
Bitcoin Cash Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -16.68%
Bitcoin Cash Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -7.47%

Bitcoin Cash ile Alakalı Linkler:

2017 yılında Bitcoin blok zincirinde bir çatallanma işlemi yapıldı ve bunun sonucunda farklı bir blok zinciri ortaya çıktı. Bitcoin Cash olarak adlandırılan bu zincir ile hedef daha fazla işlemi tek bir blok üzerinden yapmak ve verimi artırmaktı. Bunu da standart blok boyutunu 8 mb seviyesine çıkararak yaptılar. Bitcoin Cash'in kripto parasını tanımlamak için kullanılan kısa kod BCH'dir.


Bitcoin Cash Nedir” başlıklı rehberimizden BCH ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bitcoin Cash ÇeviriciBitcoin Cash to TL, USD, EURO

1 Bitcoin Cash Kaç Türk Lirası?, 1 Bitcoin Cash Kaç Dolar?, 1 Bitcoin Cash Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Bitcoin Cash kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Bitcoin Cash olduğunu aşağıdaki Bitcoin Cash Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Bitcoin Cash Grafiği

Anlık güncellenen Bitcoin Cash Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Bitcoin Cash Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.