Bitcoin Fiyatı - 409,532.1 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Bitcoin
BTC

Bitcoin Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 1. Sırada Yer Almaktadır.

Bitcoin Piyasa Değeri: 7,703,886,427,892
Bitcoin Son 1 Saatteki Değişim Oranı: -0.15%
Bitcoin Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -1.07%
Bitcoin Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: 5.58%

Bitcoin ile Alakalı Linkler:

Bitcoin, 2009 yılında duyurulan ve eşler arası (P2P) para transferini merkeziyetsiz bir şekilde gerçekleştirmek için kullanılan dijital para birimidir. İşlem verileri blok zinciri adı verilen sistem üzerinde tutulmakta olup, şifreli bir şekilde bloklar arası ileriye dönük bilgi aktarımı prensibine göre çalışır. BTC, Bitcoin’in para birimini tanımlar.

Bitcoin Nedir” başlıklı rehberimizden Bitcoin’le ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bitcoin ÇeviriciBitcoin to TL, USD, EURO

1 Bitcoin Kaç Türk Lirası?, 1 Bitcoin Kaç Dolar?, 1 Bitcoin Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Bitcoin kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Bitcoin olduğunu aşağıdaki Bitcoin Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Bitcoin Grafiği

Anlık güncellenen Bitcoin Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Bitcoin Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.