Cardano Fiyatı - 9.0 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Cardano
ADA

Cardano Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 6. Sırada Yer Almaktadır.

Cardano Piyasa Değeri: 286,435,614,733
Cardano Son 1 Saatteki Değişim Oranı: 0.91%
Cardano Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -11.19%
Cardano Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -24.99%

Cardano ile Alakalı Linkler:

Cardano, kendine özgü bir PoS protokolü kullanan ve finans sistemlerinin blok zinciri üzerinden dünya genelinde uygulamaya geçmesi için çalışan bir girişimdir. Bu girişimin amaçlarından birisi de akıllı sözleşmeleri kullanarak uygulamalar arası bağlantıları kurabilmektir. Cardano’da kullanılan para birimi ADA’dır.

Cardano Nedir” başlıklı rehberimizden ADA ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Cardano ÇeviriciCardano to TL, USD, EURO

1 Cardano Kaç Türk Lirası?, 1 Cardano Kaç Dolar?, 1 Cardano Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Cardano kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Cardano olduğunu aşağıdaki Cardano Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Cardano Grafiği

Anlık güncellenen Cardano Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Cardano Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.