Chainlink Fiyatı - 273.9 Grafiği, Hacmi ve Piyasa Değeri

Chainlink
LINK

Chainlink Piyasa Bilgileri

Tüm Coinler Arasında 12. Sırada Yer Almaktadır.

Chainlink Piyasa Değeri: 116,522,250,040
Chainlink Son 1 Saatteki Değişim Oranı: 1.71%
Chainlink Son 1 Gündeki Değişim Oranı: -16.18%
Chainlink Son 1 Haftadaki Değişim Oranı: -20.99%

Chainlink ile Alakalı Linkler:

Chainlink, farklı blok zincirleri ve blok zinciri dışındaki sistemler üzerinden bağlantı kurulmasını ve API sistemleri üzerinden veri aktarılmasını sağlayan bir yapıdır. Akıllı sözleşmelerin tek başına yapmasının mümkün olmadığı bu tarz bağlantıları yapmak için güvenilir ve hızlı bir çözüm sunar. Sistem üzerindeki işlemlerde kullanılan coin ise LINK olarak adlandırılmıştır.

Chainlink Nedir” başlıklı rehberimizden LINK ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Chainlink ÇeviriciChainlink to TL, USD, EURO

1 Chainlink Kaç Türk Lirası?, 1 Chainlink Kaç Dolar?, 1 Chainlink Kaç Euro? gibi sorularının cevaplarını, Chainlink kripto parasını dövize çevirme işlemini ve diğer kripto paraların kaç Chainlink olduğunu aşağıdaki Chainlink Çevirme aracını kullanarak yapabilirsiniz.

Chainlink Grafiği

Anlık güncellenen Chainlink Fiyat Grafiği‘ni ve geriye dönük 1 Saatlik, 1 Günlük, 1 Haftalık, 1 Aylık, 1 Yıllık ve Tüm Zamanlar Chainlink Fiyat Grafiklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bu sayfadaki veriler kripto para borsalarından alınarak üzerinde oynama yapılmadan yayınlanmakta ve bilgilendirme amacı taşımakta olup, kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto Dede bu verileri doğrulamaz ve bunu gerçekleştirme yükümlülüğünü reddeder. Kripto Dede, sayfada yer alan verilerin veri kaynağı sebebiyle eksik, hatalı ya da diğer sebeplerle doğruyu yansıtmaması halinde ve yaşanabilecek kesintilerden dolayı yapılan işlemlerde sorumlu tutulamaz.